Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha csak közvetlen fogmosás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha csak közvetlen fogmosás után vagyok hajlandó csókolózni? Egész nap amúgy lepedékes az ember szája meg tele van baktériummal meg ételmaradékkal, meg azért van szájszag is. Úgy hogy csak fogmosás + listerine.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád biztos megdicsérne.

A Kedvesed nem fog.

2015. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mrs Monk?
2015. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Miért ne dícsérne meg a kedvesem, hogy nem vagyok igénytelen?
2015. ápr. 5. 17:09
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Elmentek moziba, ivott 2 korty üdítőt és te már hozzá sem érsz .. ugye nem gondolod, hogy ez így normális? :)
2015. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Ja, gáz.

Attól, mert valaki nem mos fogat minden evés, vagy korty ital után, csak mondjuk reggel, meg este, attól még nem igénytelen, igénytelen az számomra, aki soha nem mos fogat.

Na és igen, te azt tudod, hogy a kezedről sem tudod száz százalékban lemosni az összes baktériumot, akkor ugye hozzá sem érsz másokhoz és ahogy megfogsz valahol egy kilincset, azonnal alaposan kezet mosol?

Amit te művelsz azt úgy hívják, hogy túlzás!

2015. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Tegyük fel, hogy csak este tudsz majd fogat mosni egy hosszú nap után (reggel is mostad), éppen valahol házon kívül vagytok a pároddal és meg szeretne csókolni, de te elhárítod, mert éppen ettél? Szerintem ez a furcsa, én egyből mondanám, hogy pont nem érdekel.
2015. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az emberek 99,9 %-a igénytelen szerinted?
2015. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
*ez furcsa
2015. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7. Nem, az emberek 100 %-a igénytelen.
2015. ápr. 5. 17:18
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust szerintem ...
2015. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!