Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húsz év korkülönbséggel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz év korkülönbséggel és három gyerekkel kialakulhat valami?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok gyakornok egy cégnél. Van egy munkatársam aki a felettesem is. Kezdettől fogva megkedveltem, ő is engem. A legnagyobb probléma, hogy 20 évvel idősebb nálam és van 3 gyereke.

Elvált és a gyerekeket nem is ő neveli csak hétvégi apuka.


Múlthéten az irodában álltam az ablaknál beviharzott és se szó se beszéd szájon puszilt aztán meg ahogy jött úgy távozott. Majd másnap elhívott randizni, van időm eldönteni húsvét utánig.


Nem tudom van-e értelme belemenni a dologba, nem tudom mit csináljak, nagyon megkedveltem, sokszor gondolok rá és reggelente alig várom hogy láthassam.

De félek mit szólnának a korkülönbséghez a szülők...stb.

Meg ugye ott vannak a gyerekek is, hétvégente tudnánk csak találkozni de akkor mindig nála vannak a gyerekek.

Normálisnak nevezhető barátom eddig nem volt, de benne mindent látok amire szükségem lehetne.


Egész nap ezen agyalok, segítsetek...

Hülyeség az egész?


2015. ápr. 5. 18:12
1 2
 1/11 CptTomato ***** válasza:
Azért szerintem te is érzed hogy ez übergáz kategória felé hajlik igencsak...
2015. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Múlthéten az irodában álltam az ablaknál beviharzott és se szó se beszéd szájon puszilt "


Hihető sztori...igen, ezt csak így szokás csinálni, hogy bemegy és se szó, se beszéd lesmárol...aha.


A másik meg, hogy amire szükséged lehetne? Akkor csak egy kelléket keresel, nem azt, akivel boldog lehetsz...?!

2015. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Normálisnak nevezhető barátom eddig nem volt"

Most sem lesz. Direkt olyan pasikat keresel magad mellé, aki mellett nem vagy boldog, persze nem tudatosan. Pszichológushoz kéne járnod és kezeltetned magad.

2015. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

The Promise elhiheted úgy történt minden ahogy írtam, én is meglepődtem nem is kicsit.

Nem kelléket szeretnék ne értsetek félre, teljesen össze vagyok zavarodva.

2015. ápr. 5. 18:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Tuti működni fog! Nálunk a cégnél az összes 40'es főnöknek évek óta 20'on éves gyakornok barátnője van, sokuk feleségül is vette, gyerekeik születtek, eltartják a lányokat, komoly, mély kapcsolatok alakultak ki, csak sajnos gyakornokok folyton jönnek újak, alig bírjuk 40'es vezetőkkel ellátni őket, nem tudod véletlenül, hogy az 50'es vezetők is bejönnének e ezeknek a lányoknak? Sokat segítene a cégünk helyzetén...
2015. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a 3 gyerek állandóan vele van hétvégén amikor találkozni tudnánk,100% hogy nem jönnék össze vele,mert kinek van kedve más gyerekeit pesztrálgatni...
2015. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Te döntsd el. Szerintem azért hétköznap is meg lehetne oldani a dolgot, nem csak hétvégén, de ha téged nem zavarnak a gyerekek (felteszem, nem mutat be nekik akárkit, csak aki már kicsit biztosabb), akkor miért is ne. Csak számíts arra, hogy ha tényleg komolyra fordulna a dolog, nem biztos, hogy szeretne egy 4. gyereket is tőled. Szerintem érdemes elmenni a randira, hogy legalább megtudj pár alap dolgot. Az is lehet, hogy csak szexelni akar.


Az számomra nem elfogadható érv (főleg nem ilyen korban), hogy mások mit szólnak a korkülönbséghez. A te életed. Ha neked ő kell, hát tegyél érte, csak mérlegelj. Bizony vannak buktatói a dolognak. Számomra az egyik legfájóbb dolog az lenne, hogy még életem virágjában (mondjuk 50 évesen) elveszítem azt, akit mindennél jobban szeretek. És ez bizony elég valószínű scenárió egy 20 évvel idősebb pár esetében...

2015. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Én is egy 20 évvel idősebb elvált pasival flörtölgetek és pokolira nem érdekel mások véleménye, ha megdobogtatja a szíved adj egy esélyt a kapcsolatnak, ha megpróbáltad és nem működik könnyebb túl lépni rajta, mintha azon gyötrődnél vajon működhet-e...
2015. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi:)

Kicsit még tanácstalan vagyok de talán egy randi még nem a világ, ha nem megyek bele sosem tudom meg mi lett volna ha...

2015. ápr. 5. 18:56
 10/11 anonim ***** válasza:

OK, komolyra fordítva a szót. Milyen terveid vannak ezzel a gyakornoki állással? Mert jó ha tudod, hogy a legtöbb cégnél komoly hagyományai vannak a gyakornok lányok beavatásának a céges és nem céges dolgokba. És ha kicsit is végiggondolod a dolgot, akkor rá fogsz jönni, hogy ha bármi balul üt ki, vagy egyszerűen csak kínossá válsz a főnök úr számára, akkor vajon a 40es managert fogják eltávolítani, akinek esetleg nélkülözhetetlen szaktudása és tapasztalata van, vagy a gyakornok kislányt.


Elhiszem, hogy imponál a dolog, hogy Téged választott (legalábbis az idei classbol), de ha nagy multinál vagy, akkor a legjobb ha megkeresed a céges ombudsmant és kéred, hogy helyezzenek máshova, ha pedig valami kis ügyvédi irodánál vagy hasonlónál, akkor pedig dönthetsz, hogy lesz 1-2 jó menet, és utána válsz kínossá, vagy már előtte lépsz, esetleg bízhatsz benne, hogy ha visszautasítod, akkor lesz annyira nagyvonalú, hogy nem áll rögtön bosszút.


(ui: mellesleg, a gyakornok lányoknál elég jó ajánló levél a többi férfi számára is az a tudat, hogy kapható, így egy idő után az összes tapasztalt kolléga egy dologra fog koncentrálni, hogy neki is meglegyél, ha már a főnöknek összejött).


Isten hozott a való világban kislány, ez nem egy brazil szappanopera, ahol főnökök beleszeretnek szegény gyakornokaikba.

2015. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!