Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavaró, és mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavaró, és mindig gondolkodom rajta - miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki nagyon fura. Nem nagyon szoktunk beszélni, de néha vannak megjegyzései. Például felvettem múltkor csuklyás felsőt, ami piros volt, elment mellettem, és annyit mondott: farkaséhes vagyok, és rámmosolygott.

Aztán semmit nem mondott. Később eset lenne, hogy gondolom piroska és a farkasra gondolt.

A másik eset, mikor volt egy fekete melltartó rajtam, és egy elég világos felsőm, és azt mondta: feltárni a legsötétebb titkokat. Megint csak néztem, mire céloz.

Harmadik: beszélgettünk a szememről barátnőmmel, annyit mond: tűzből jég... jégből tűz. És megint elsétál.

Miért csinálja ezt? Annyira fura. :D Mindig gondolkodom, hogy most mit akart ebből kihozni. De van még egy csomó ilyen. És sosem mond semmit, csak rejtélyesen mosolyog.


2015. ápr. 5. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Udvarol :D
2015. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De miért így? :D
2015. ápr. 5. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert ő ilyen :)
2015. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!