Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utalhatott ez a srác a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalhatott ez a srác a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Nos a barátnőmmel majdnem szakítotunk,a rossz szokásaim miatt,egy srác elkezdett írogatni neki,de mondta neki a barátnőm hogy engem választ és nekünk adna még egy esélyt.Azóta a srác ilyeneket ír ki,mert megnéztem facen.Na ilyeneket ír ki hogy remélem rájössz egyszer hogy mennyire elbasztad,meg hogy minek neki szőke ha a barnákat szereti,meg hogy akiket egymásnak szánt a sors azok úgy is egyszer össze jönnek.Sok lány ismerőse van,de félek hogy ezeket a barátnőmnek szánja,és félek hogy el akarja tőlem venni.Szeretem a barátnőm,de akkor is félek,lehet féltékeny vagyok ?
2015. ápr. 5. 19:04
 1/2 To7ka ***** válasza:

Sértődős majom. Bár most épp akár még jogosan is, nem vagy elég jó a barátnődhöz, nem adod fel a hülye szokásaid, a barátnőd panaszkodik (máshogy nem megy el idáig egy beszélgetés, meg se tudja a problémátokat), bepróbálkozik a srác a barátnődnél, mert tudja, hogy boldogtalan Veled, erre a lány mégis azt választja, akivel nem működik...

Ha így szeret Téged, vagy megszokott ennyire, szedd össze magad, és dolgozz meg érte, ne féltékenykedj!

2015. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Féltékeny vagy, de miért foglalkozol vele ha a barátnőd téged választott..
2015. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!