Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt lány vagyok, modell voltam a Size plussznal fel evig de a baratom mindig meg emliti hogy " dagadt vagy " "menjel fussal " "fogyjal le ". Mit tegyek erte hogy abba hagyja vagy le alljon vele?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 20:10
1 2
 1/16 aladar12 ***** válasza:
100%
és te ilyen "férfi" mellett vagy? oké.
2015. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 CptTomato ***** válasza:
100%

Támassz neki olyan elvárásokat te is amit nem akar/tud végrehajtani és mond neki hogy ha te is meg teszed akkor énis...


Amúgy hagyd el..

2015. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem én vagyok kövér, hanem a te farkad pici."

És hagyd ott.

2015. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki de azonnal. Találsz olyat, aki igazából szeretni fog, őszintén.
2015. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de miért nem olyannal vagy aki értékel? Nem hiszem, hogy megvàltozik.
2015. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szakitottunk mar tobbszor de mindig egyutt vagyunk .. Fogyokurazok miatta edzek de nem ertekeli ..
2015. ápr. 5. 20:13
 7/16 opened paradise ***** válasza:
50%
Kedves barátod van.
2015. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2%

vagy például kezdj el sportolni, ez még nem jutott eszedbe?

ha már fiatalon túlsúlyod lesz, akkor mi lesz veled idősebb korodba

és nagyon nem mellesleg NEM EGÉSZSÉGES, ha nem is másért, akkor magadért szabadulj meg a feleslegtől!

2015. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kapcsolatotok alatt híztál meg, így ismert meg, nem? Akkor jó volt? Most miért nem? Ezt kérdezted már tőle?

Amúgy szerintem is dobjad.

2015. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Aki szeret elfogad ilyennek vekonyan nem vagyok szep es ezt mindenki meg mondta . 5 eve szedtem fel a sok kg de aranyosan nagyon szep homokora alakom van .. Igy ismert mar meg telten es akkor az volt a valasz hogy o a telt lanyokat szereti es el hal ertuk
2015. ápr. 5. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!