Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok akik egyszerre szépek őszinték hűségesek és jó társaságukban?

Figyelt kérdés
Valahogy mindíg beleválasztok. A szépséggel nem volt baj, de a többi.....
2015. ápr. 5. 20:50
 1/6 CptTomato ***** válasza:

:D

Lol... adj le az igényeidből..... vagy légy konkrétabb.

2015. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rossz társaságban keresgélsz valoszinuleg.

Amugy meg minek hajtasz a kulsosegekre?

Ne azt nezd,hogy szep-e..

Néha a borhibakkal rendelkezo nem Barbie babak a legjobb társaság es a leghűségesebb.

Felre ertes ne essek,nem azt mondom,hogy a szep nok nem husegesek.

2015. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha azt mondom, én ilyen vagyok, akkor mi változik? :)


bár lehet, hogy az a probléma forrása, hogy egy relatíve lényegtelen (és mindenképpen műlandó) érték alapján választod a lányokat, nem a többi, párkapcsolat szempontjából jelentősen fontosabb szempont szerint szelektálsz. már legalábbis, ha azt mondod, az eddigiek mind jól néztek ki, de a többi nem működött igazán. értem én, mindenkinek fontos, hogy a párja számára vonzó legyen, jól essen ránézni, de csak ez alapján elég gázos válogatni, már nem azért. én se csak azt figyelem egy párkapcsolat kialakításánál, és lám, nem is jártam még meg.

2015. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van. Nyilván én sem a barbikra értem a szépet. A természetes szépségekre.
2015. ápr. 5. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
4: tök mindegy, mire érted a szépet. ha a szépsége elég neked, hogy kapcsolatba kezdj egy lánnyal, akkor ne csodálkozz, hogy a többi tulajdonsága nem lesz olyan, amilyenre vágysz. egy kapcsolat szempontjából sokkal kevésbé releváns, hogyan néznek ki a felek, hiszen majd ha 80 évesen ülnek a kanapén és keresztrejtvényt fejtegetnek, nem valószínű, hogy amiatt jutottak el odáig, mert életük első felében jól néztek ki (főleg a nők, ritka a 40 felett is attraktív asszony, főleg gyerekek után). a kezdeti vonzalomhoz kell, persze, de a szerelem nem a külsőből fakad. érdemes előbb megismerni a kiszemeltet, és utána kapcsolatba lépni vele, mert hiába, hogy fényesre csiszolod az alma héját, ha belülről rohadt...
2015. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet szépek meg jo a velük csak te felszines vagy vagy Neked nem elég egyetlen nö sem.
2015. ápr. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!