Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudnak semmit rólam, mégis szerelmesek lesznek belém, miért?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy nem ismerik az érzéseimet, gondolataimat, véleményem, vagy épp mit szeretek csinálni, és mit szeretnék elérni, de voltaképp semmit, de semmit, de semmit nem tudnak rólam. Olyan vagyok, mint egy könyv, aminek csak a fejezetei címét, és azok első és utolsó oldalát olvashatnák, de a többi homályba vész. És mégis sokan, előbb-utóbb, de belém fognak szeretni. Lehet, hogy pont ezért?
2015. ápr. 5. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisugárzás. Üdv a klubban.
2015. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 aladar12 ***** válasza:
jó a cicid vagy a feneked.
2015. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engedd nekik, hogy maguk írják bele a történetedet. :D Álmodozz csak Kiscsávó! :)
2015. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"ismerik az érzéseimet, gondolataimat, véleményem, vagy épp mit szeretek csinálni, és mit szeretnék elérni, de voltaképp semmit, de semmit, de semmit nem tudnak rólam" Ööö... Ezt nevezzük paradoxonnak.
2015. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez ìgy zavaros.
2015. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Addig jó, míg nem ismernek :P
2015. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, a kisugárzásod, a vidámságod, akár a kinézeted miatt. Én is hasonló cipőben járok, rólam se sok mindent tudnak, nem vagyok nyitott, de mégis beszédes, kedves, ha szólnak hozzám.
2015. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2015. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!