Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szarul érzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szarul érzem magam. Mikorra fog ez elmúlni? Néhány hete szakított velem a barátom. Én írtam neki pár nappal később h jó lenne megbeszélni konkrétan h mi volt a baj stb. Azt írta h majd keres.

Figyelt kérdés
Azóta nem keresett (4 hete). Az elején szar volt nagyon, de mostanra azt hittem valmennyire túl vok rajta, egészen máig. Az elmúlt 4 hétben nem is találkoztunk nem is beszéltünk. De ma viszont láttam a suliban. Már annyiszor elhatároztam h majd rámosolygok és köszönök, úgy csinálok mintha minden rendben lenne. De ma csak néztem és egy szó nem jött ki a torkomon, csak a csomó nőtt a gyomromban. Nem tom miért nem sikerült köszönni neki. Most lehet h bunkónak tart vagy vmi de nem tehetek róla. Hogy tegyem túl magam rajta úgy ha minden nap látnom kell? Olyan rossz a tudat h velem volt, de most már nincs. Kb az elmúlt 4 hétben ha 5ször borultam ki az miatt h vége, de ma megint padlót fogtam és csak sírni akarok egész nap.
2010. febr. 18. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
egyél meg 4 kiló virslit! az segít!
2010. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát természetes, hogy így érzel.De hidd el, hogy idővel elfog múlni, de próbálj meg, már ha megbeszéltétek a dolgokat továbblépni és minél kevesebbet gondolni rá.Az hogy egy suliba jártok hidd el, hogy csak előny.Legalábbis szerintem,sokkal jobb mintha nem tudnál róla soha többé semmit.Ha van még rá esély viszont, hogy újra együttlegyetek akkor most vagy később sok sikert!:)
2010. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló menjél a p*csába


persze jó hogy nehezebb úgy hogy szinte mindennap látod

sajnos hogy mikor fog elmúlni hát azt nehéz megmondani, velem már több mint féléve szakított a volt barátom, azóta van más, de néhányszor eszembe jut, és persze akkor kicsit hiányzik, ezt csak az idő oldja meg de tényleg, vagy egy másik pasi, de annak semmi értelme hogy te otthon sírsz míg ő jól érzi magát

nem hogy értelme nincs, de igazságtalan is!!!

2010. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát igen!Hova jártok suliba?:)
2010. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fősulira járunk, de ez miért lényeges??
2010. febr. 19. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Megérdemelsz annyit, hogy magyarázatot kapj. Persze ehhez neked sem szabad félni az igazságtól, ami lehet, nem kellemes. De az x együtt töltött időre való tekintettel jogod van tudni. Ne hagyd magad lerázni, én biztos nem hagynám annyiban. Ha ilyen volt velem, én utánajártam a VALÓDI oknak, és kiszedtem a srácból. Ha másképp nem megy, elmégy az ott maradt cuccaidért egy üveg borral (azért félre ne értse), vagy ráveszed, hogy üljetek be valahova - ha itatod, könnyebb lesz az igazat kiszedni. De akkor legyél bátor elviselni. Utána könnyebben fogsz tudni tovább lépni.

Hypathia, 29N

2010. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 babóca14 válasza:
Én is pont ugyanúgy érzek mint te, csak mi négy napja szakítottunk... és teljesen ki vagyok bukva, a telefont se veszi fel és meg se nézi az üzeneteket. Mi is egy suliba járunk. De gondolj bele, ennél már csak az kenne rosszabb ha egy osztályba is ;) próbáld a pozitív oldalát nézni a dolgoknak :)
2015. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!