Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi pénzt áldoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi pénzt áldoznátok párotok születésnapjára?

Figyelt kérdés

Szeretném meglepni valamivel, de amire gondoltam minimum 95 ezer re jön ki, és ebből lefaragni sajnos nem tudok (vagyis lehetne, az ár felét, de akkor én nem lennék ott... :D ) Nagyon szeretném ezt megvalósítani, de sajnos ha ezt mind erre költöm, nyaralni nem tudunk elmenni (ketten szoktunk elmenni görögországba stb, de ha most elköltöm a pénzem nyáron itthon ülünk..)

(Nem tudom mennyire lényeges infó, de gondolom van akiben felmerül, ezért leírom: 5 éve vagyunk együtt, nincs keresetem mert diák vagyok, nem is szoktunk nagy feneket keríteni az ilyeneknek mert egyikünk se ilyen..nyáladzós, hogy ajándékokkal halmozzuk el egymást stb... csak egy ilyen "ajándékon" már régóta gondolkozok..)

Kíváncsi vagyok, hogy csak én vagyok ennyire sóher, vagy más is elgondolkozik ekkora összegen ? :D



2015. ápr. 5. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha lenne párom, amennyim van. Bármennyit. :) 21f
2015. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kettő törpearanykrajcárt!
2015. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Szintén diák. Mi nem vagyunk ajándékozós típusúak, max 2 ezer forint összegben elhívom vhova, vagy virágot nézek neki.
2015. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95 ezer euro baratom??
2015. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 To7ka ***** válasza:

Gondolom ez valami kegyetlenül drága koncert, vagy esemény, vagy utazás, amit logikusan ketten kéne átélni. Ez rengeteg pénzt, érdemes lenne megbeszélni, hogy szeretnéd szülinapjára őt elvinni oda, és mondjuk kifizeted a járulékos költségeket (tehát gyakorlatilag Te viszed el oda), de szállásba belead, hogy könnyebb legyen, és maradjon nyaralásra.

De ez rengeteg pénz csak úgy, 5 éves kapcsolatban inkább közösen költsetek ekkora összegeket, furán érezné magán szerintem.

2015. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem.. nem euro hanem forint, de gondoltam ez egyértelmű :D
2015. ápr. 5. 23:24
 7/14 anonim ***** válasza:
0 forintot.
2015. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, egy koncert. Valójában tankcsapda koncert csak Dublinban. Tudom, Magyarországon is lehetne, de az úgy unalmas... :D
2015. ápr. 5. 23:26
 9/14 Interferencia ***** válasza:
90%
Diákként azért elég meredek ez az összeg.
2015. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én diákként azt a 30 ezer forintot, amit karácsonyra vagy azt a 20ezret, amit szülinapjára fizettem, azt is megszenvedtem. Ezt az ajándékot szerintem érdemes lenne akkorra halasztani, amikor már neked is van kereseted, és nem ezen függ, hogy mehettek-e nyaralni vagy sem.


Amúgy az ajándék jó, csak én még várnék vele :)

2015. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!