Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert ilyen a baratom? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen a baratom? Nem birom igy tovabb?

Figyelt kérdés
1,5 eve vagyok egyutt a baratommal, o 21 eves en 19. Rengeteget veszekedtunk de nagyon kotodtem hozza, sirtam ha nem talalkoztunk.. A sarkamra akartam latni, nem fuggni tole ezert 6 hetig 2-3 naponta lattuk egymast amig regen minden nap nalam aludt. Szinte egyutt eltunk.. Regen drogozott, de abbahagyta miattam es talalt munkat es lakast is, a koltozes abba az idoszakba esett amikor 'alig' talalkolkoztunk es ugy fogta fel hogy o most szabad szoval megint drogozik, rengeteg alkoholt iszik es allandoan nala vannak a baratai ahova en be se tehetem a labam. Mikor elhataroztam magam hogy valtoztatni szeretnek o mar nem akart tobbe latni, szakitott, kiderult hogy talalt mast. Irt utana hogy menjek hozza, akkor megbeszeltuk de azota alig van ideje ram es az a lany meg mindig jarkal hozza es egyutt is dolgoznak.. A lany 3 eves kapcsolatat dobta el a baratom miatt de a baratom elvileg velem van, bar azt mondja hogy a haverjainak nem mondja el mert nem kedvelnek amiert ennyire 'lesz*rtam' ot de lattam az uzenetet amiben irta a legjobb baratjanak, hogy nalam alszik. Neha elhiszem hogy szeret, de allandoan beszol es mar nem merek semmit kerdezni/mondani mert vagy agressziv vagy rogton szakitassal fenyeget. Nyeljek le mindent, fogadjam el vagy eltakarodhatok. Neha sir, az ismerosomet megverte az utcan fenyes nappal amiert talalkoztam vele es orditott, hogy 'ez a no az eletem es ne menj a kozelebe!' De 3 hete nagyon rossz a helyzet..Most szivat? Vagy bosszant? Mit csinaljak? Help!!!
2015. ápr. 6. 02:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Probald vele megertetni,hogy ez igy nem mehet tovabb. Mond el neki hogy szereted de nagyon megijeszt a viselkedese es szeretned ha kicsit tobb idot toltenetek kettesben. Ha meg legkozelebb azzal fenyeget hogy szakit ulj le csak nezz magad ele es kezdj el sirni, akkor majd lehiggad es meghallgat. Mond meg neki hogy ne riogasson ilyesmivel mert szereted.


De ha olyan marad amilyen most felis ut le is ut. Veszelyes a srac. Csak akkor tedd amit fent mondtsm ha tenyleg nagyon szereted

18/L

2015. ápr. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
En azonnal ott hagynam a helyedben.Csak az a gond,hogy mivel nem kiszamithato es agressziv ezert valoszinuleg zaklatna es rettegnel kimenni az utcara,de ha nem allsz a sarkadra akkor csak lehuzna magaval aminek rettento rosz vege lenne(bocsi az ekezetert)
2015. ápr. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretem, nagyon is! Hianyzik es nagyon faj, allandoan jar az agyam hogy mit csinaljak, mar csak bologatok es mindenre igent mondok kozbe meg szenvedek. Megorulok a tudatba hogy lehet az a lany epp nala van, talan csokoloznak vagy epp szexelnek..? Neha megnyugtatom magam hogy ok nelkul aggodok de megis rettegek. Hogy jussak ki ebbol a godorbol? Akar vele, akar nelkule! :(
2015. ápr. 6. 02:49
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Ebbol csak ugy maszhatsz ki ha

1) megbeszelitek hogy mi a rossz es megprobaljatok helyre hozni

2) vegleg elkoszontok

2015. ápr. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előre is bocsi, mert most egész biztosan nagyon szívtelennek fog tűnni a válaszom, de szerintem szakíts vele minél hamarabb. Csak olvasd vissza egyszer, amit leírtál, és látni fogod te is, hogy ezen a kapcsolaton már nincs mit megjavítani, és nem ezt érdemled. Komolyan képes lennél a legszebb éveidet egy olyan emberre pazarolni, aki már most ilyen kemény függő, agresszív és ráadásul még más nővel is találkozgat?? Ezek egyenként is mind válóokok, nem hogy így. Ami pedig a legszebb az egészben, hogy a jelenlegi állás szerint ahogy látom, egyáltalán nem azon van, hogy ebből kilábaljon. Tudom, hogy nagyon szereted, de hidd el, hogy rajta valószínűleg nem tudsz segíteni, addig legalábbis, míg ő maga nem akarja ezt. Az meg ki tudja, mikor jön majd el - ha eljön egyáltalán. És ez még csak az első lépés lenne a gyógyulás útján.... Ne hagyd, hogy érzelmileg teljesen kikészítsen, vagy mai még rosszabb, esetleg magával rántson ezen a lejtőn. Törődj bele, hogy ő nem a te embered, és add meg az esélyt magadnak, hogy boldog legyél és jól érezd magad valaki mással.
2015. ápr. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felesleges segítséget kérni. Semmi önbecsülésed, és azt várod, hogy más hozzon helyetted döntést. Egy tárgyként kezel a barátod, mert nagyjából annyi önálló gondolatod van, mint egy tárgynak. Ha lenne egy kis eszed már rég otthagytad volna, és nem azon gondolkoznál, hogy mit is tegyél. Teljesen egyértelmű mit kellene tenned. Sajnos te az a típus vagy, aki ott marad, szül egy-két gyereket egy ilyen aberrált állatnak, aztán csodálkozik, hogy folyton megveri, és lesz egy két hasonló elfuserált kölyke.
2015. ápr. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű ez, kislány. Drogossal soha!
2015. ápr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Le kéne lőni...találkozol az ismerősöddel erre megveri meg jelenetett rendez??nem mehetsz be a lakására?le se szar másokkal hempereg de azért ki sajátít?ha valaki drogozott az egy dolog de egy aktív drogossal h lehet összejönni?minden nap talákoztatok és be volt lőve?ezt h tudtad elviselni?nekem férfi létemre feláll a szőr a hátamon ha valaki drog hatása alatt van a közelemben..
2015. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Onbecslesem az van, emelt fovel jarok mindenhova es kiallok magamert, egyszeruen rossz emberbe szerettem bele. Mindenkepp vesziteni fogok, vagy en szakitok vagy o, de mindenkepp varhato hogy masnap mar azzal a lannyal kezenfogva setalnak es arra se vagyok felkeszulve. Felek!:(
2015. ápr. 6. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!