Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Május fa, nincs sok idő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Május fa, nincs sok idő, hogyan tudnám elkápráztatni?

Figyelt kérdés
Közeledik május elseje és egy olyan május fát akarok amit örökké megjegyez! Nehéz dolgom van, mert mesélte a lány, hogy az egyik évben az akkori barátja ellopta a falu május fáját és azt kapta meg. Nekem ennél valami sokkal nagyobbat kell alkotnom! Tehát nem a pénzköltés a lényeg, hanem az hogy mennyire különleges, de ha egy ötlet jó, arra nem sajnálom a pénzt!

2015. ápr. 6. 04:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
more ebbű baj lesz...
2015. ápr. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hasznos voltál! :) Bár igen! Lehet az is! Bármit megkockáztatok.
2015. ápr. 6. 04:12
 3/13 anonim válasza:
Csinálj egyet saját magad...ha nem értékeli jobban, akkor valami gond lehet az értékrendjével...
2015. ápr. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Facsemetét vegyél, amit elültethettek később. Azt díszítsd fel. Örök emlék.
2015. ápr. 6. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1. Teljesen jogos amit írtál! Mégis valami eszméletlent akarok!

2. Nem rossz, de valami ütős kell (valószínűleg ezt is megcsinálom!)

2015. ápr. 6. 04:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia beavatnal engem is miez a majus fa dolog
2015. ápr. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem sok pasi törődik azzal, hogy május fát kerítsen, és hogyan tegye különlegessé a párjának. Az egyik kommentelőnek igaza van, facsemetét vegyél, az tényleg emlék. Díszítsd fel és ennyi. Talán hozzá fűzhetsz egy szép mondatot, verset, hidd el tökéletes lesz.
2015. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
facsemetét díszíts ki és írj egy üzenetet mellé hogy ha gondosan neveli és eléri az x méter magasságot akkor feleségül veszed
2015. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem baratom tavaly azt csinalta, hogy hozott egy facsemetet, feldiszitette minden szines cucmuccal, es irt vagy 100 lapot tele szivekkel meg szeretlek feliratokkal, es reggel ott vart a kapuban, es aa elsirtam magam, nagyon fantasztikus volt :')
2015. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9es vagyok. A lapokat elszorta az udvaron meg a teraszon, azota is megvannak es mindig elerzekenyulok ha megnezem oket :3
2015. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!