Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy lany,aki nem a baratnom,viszont fel eve rendszeresen szexelunk.Van baratja,akivel elvileg nem szexel.Par evvel ezelott is osszejartunk,de csak parszor.A nagy tavolsag miatt.Nem szeretem,de nagyon kedvelem,imadom az agyban,mindenre nyitott,mindent megtesz.Perverz,mint en.Sok lannyal voltam mar egyutt,de o az egyik legjobb(a legjobb persze amikor szerelmes voltam,hosszu kapcsolat).Azt mondja mimdig kivan es hogy belem zugott.Most viszonreelment szabadsagra,meg ott volt sokat leveleztunk ,skypoltunk.Amikor visszajott,kibekult a baratjaval,akivel egyutt volt,szex nelkul es most is szexmentes,de megbeszeltek,hogy egyutt maradnak.Velem nem szexxel,vele se (szerintem homo a gyerek)de folyamatosan ir es hogy hianyzom,nem akar elvesziteni.Viszont a csavojat se.Oda a lelki dolgok kotik,hozzam a szex es amilyen vagyok.Csak szexet akarok semmi mast tole, mivel nem bizom benne.O meg csak akkor szexszel ha ha osszejovunk.mit csinalnal?

2015. ápr. 6. 05:16
 1/9 anonim ***** válasza:
szexeljetek vazzzegh es hagyj ki minket ebbol
2015. ápr. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1.-nek igaza van,és ezt neked kell eldönteni.
2015. ápr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szeret téged, megbízhatnál benne, igazán ...
2015. ápr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is szexeljetek továbbra is! Ha eddig nem volt gond, akkor most se lesz
2015. ápr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szúrjad tovább és kamuz neki...miért?mert ő is ezt teszi a másik sráccal...gondolj bele így legalább azzal az emberrel még jót is teszel...de am fix h egy ilyen nőben sosem tudnék megbízni...mondjuk nem is kell nekem mert emberszámba sem veszem az ilyeneket...:-)
2015. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pagiva0725 válasza:
Szexej vele amég lehet!
2015. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Synesztro ***** válasza:
26/F kövezzetek meg, de én is csak a szexkapcsolatot tartanám fent vele, és azt is csak addig míg nem találok normális kapcsolatra. Olyan lányban elvből nem bíznék aki velem csalja a pasiját, hisz nincsenek erkölcsi aggályai ezt illetően ergo semmi nem tartaná attól vissza ha összejönnénk hogy utána mással csaljon engem:S
2015. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"csak addig míg nem találok normális kapcsolatra"

Csakhogy amíg az embernek megvan a fix szexkapcsolata, nem keresgél máshol, és nem szívesen teszi be a kezdőtétet. Nem futja le a kötelező köröket, csak eltesped az ugyan meglévő, de semmit sem érő kapcsolatban. Az idő viszont nem áll meg a kedvedért, hanem szépen eloson melletted, aztán azon kapod magad, hogy életed legszebb éveit eltékozoltad.

Szerintem lépj tovább, kérdező.

2015. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen megtartanam, de csak arra.Ugy kezdodott, h volt 3 masik mellette meg egy ex is.Megigertem neki , h csak vele leszek , marmint h nem kefelek fuvel, faval.Viszont most, h kibekultek akar szexelni, hajlamos ra, de megis csak petting, amit en eroltetek.Idot ker, h atgondolja.Sztem folytatom a kis afferjaimat es feltekeny lesz:)(viszont vonzodom hozza)

Meg melle kulfoldon elek es nem nagyon tudom megerteni oket(mas kultura) meg a kulfoldi csajok se engem(ugyhogy veluk is a szex marad csak.Kovetkezteteskepp igyis-ugyis kapcsolat nelkul es tenyleg szalad az ido:S

Kossz a valaszokat erdekes mas szemszogbol is szemugyre venni!

2015. ápr. 9. 03:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!