Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, kit választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, kit választanátok inkább feleségnek?

Figyelt kérdés
Olyan nőt aki gyönyörű szép, csinos, jó háziasszony, jó anya, de frigid az ágyban, és kevés szexet akar, akkor sem túl nagy élmény, vagy olyan nőt aki nem annyira az esetetek, mondjuk el van hízva, ugyanúgy jó háziasszony, jó anya, de odaadó az ágyban és nem frigid, sokszor akarja?
2015. ápr. 7. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Alapból nem jövök össze olyannal aki nem annyira az esetem pl el van hízva hiszen ez jó ok lenne a megcsalásra ami meg a gerincemmel nem összeegyeztethető. Frigid csajjal meg dettó nem házasodnék szóval egyik sem.. 25/F
2015. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akit szeretek.
2015. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de ez a kérdés így meredek, ez a két szélsőség...


Ráadásul érzelmekről, belső tulajdonságról nem írtál egy szót sem...


Ha férfi lennék, így, ennyi alapján egyiket sem, inkább maradnék egyedül! Az elsőt mindenképpen kizárnám a frigiditása miatt. A második OK lehet, de csak egyéb dolgok megléte esetén.

2015. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebből a két típusból biztosan nem választanék. Nekem a szex is és a külső is fontos. Kövérség abszolút kizáró ok. Mondjuk más kérdés, hogy eszem ágában sincs megnősülni, nem akarok kics.szni magammal...
2015. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

'Szerintem, alapból véve, minden házasság helytelen.'

Robret J. Freeman

2015. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a nő tényleg frigid-e, vagy csak az adott férfihez az. Mondjuk megértem azt, ha egy 30 éves bomba nő nem akar mindennap 2-szer dugni 50 éves dagadt, de gazdag férjével, mondván neki egy héten csak 1-2 alkalomra van igénye. Elhízott nő pedig jellemzően olyan férfiakban nem kelt vágyat, akik csinos nőknél is sikereset.


Ha arról lenne szó, hogy lecsapják a fejem, ha egyiket nem választom feleségnek, akkor egyértelműen az elsőt választanám. Egy ilyennel a ritka szex még ha neki nem is jó, nekem élvezhető lenne. Jobb egy odaadó dagadt nőnél, egy csinos testű, szűk puncijú, még ha közben pofát vág is. Ha egy dagadt nő akárcsak pár napig is rám akarna mászni naponta 2-3-szor az rosszabb lenne, mint ha ezeket a napokat zárkában kellene töltenem.

2015. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!