Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbolondíthatta a szexel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondíthatta a szexel és a szép külsővel?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Szerintem ilyen nem létezik, max a filmekben. Egy nő nem tud annyira megváltozni, sem kívül, sem belül, hogy megbolondítson egy férfit, aki semmibe vette.


2015. ápr. 7. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem létezik ilyen
2015. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most hát elég "értelmes" a csaj is,hogy újból megdugatta magát,azzal aki szórakozott vele.Ő sem jobb,mint a srác.Amúgy persze aki szexre megy,annak elég a külső.
2015. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát azért egy 10/6- os egyszeri csajból is lehet (jó nem két hónap alatt,de lehet) 10/10-es csaj.
2015. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én hasonló szituban voltam mint a lány. Megakartam mutatni, hogy mit vesztett de csak

leégettem magam.

2015. ápr. 7. 14:28
 5/7 A kérdező kommentje:
De olyan hihetetlen ez a story.
2015. ápr. 7. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:
El mondom neked kedves kérdező hogy ez fordítva is meg történhet. Én hihetetlenebb sztorit is tudnák , neked mesélni :)
2015. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meséld! :)
2015. ápr. 7. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!