Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok többnyire a buta, "kirakatpasikkal" járnak, a rendes srácok pedig nem érdeklik őket?

Figyelt kérdés
Főleg a 14-17 éves korosztályra gondolok.
2015. ápr. 7. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert a korbán hozzájuk illő fiúkat nem férfiasak, de kell valami külsőség, ami miatt tetszenek a lányoknak. A rendes srácok majd akkor jönnek a képbe, ha a kirakatot már felpróbálták, de nem volt kényelmes.
2015. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Mert naivak tinik és hülyék majd huszonévesen belátják h ezek nem férfiak és keresnek valami igazán szexi pasit nem ilyen hagyj ne mondjam miket.


23N (akinek van egy 17 éves huga)

2015. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Honnan veszed, hogy a kirakat pasi nem kedves?
2015. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
mert az nem mond el semmit egy ferfirol hogy "kedves". Egy macska is kedves.
2015. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Mert a legtöbb srác pedig a buta kirakat lányokat keresi.

Zsák a foltját.

Keress barátnőd a hozzád hasonlók között.

Egyébként meg szerintem is lehet kedves egy feltűnő lány/fiú is. És nem minden kevésbé feltűnő ember kedves.

2015. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Saját 14-15 éves koromat is hozva példának mondhatom, hogy a rendes srácnak nevezettek töketlenek a csajokkal, még azt is szégyellik felvállalni, hogy csajok iránt testi vágyaik vannak, nem érzik bennük a csajok a férfiúi erőt, amit a biztonságérzetükhöz ösztönösen keresnek.
2015. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem lehet kedves. Nekem is van olyan lány ismerősöm, aki feltűnő és bulizos, és ezek mellett kedves is. Csak az a baj vele, hogy nem lehet vele értelmes dolgokról beszélgetni, mert buta. És akivel nem tudnék értelmesen kommunikálni, olyannal nem igazán járnék, bár ez lehet, hogy csak nálam van így.
2015. ápr. 7. 15:23
 8/12 anonim ***** válasza:
"Nem mondtam, hogy nem lehet kedves. Nekem is van olyan lány ismerősöm, aki feltűnő és bulizos, és ezek mellett kedves is. Csak az a baj vele, hogy nem lehet vele értelmes dolgokról beszélgetni, mert buta. És akivel nem tudnék értelmesen kommunikálni, olyannal nem igazán járnék, bár ez lehet, hogy csak nálam van így." Én az ismerőseim közül, őszintén csak 4(sacc) emberrel tudok beszélgetni.(Beleértve a komoly dolgokat.) Többi emberrel nem igazán megy, ha arra kerülne sor rögtön elütöm egy viccel, vagy elkezdek beszélni valami felszínesebb dologról. Talán emiatt nem bírnak sokan, és tartanak butának. :'(
2015. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És miért van az hogy az ilyen 15-17 éves fiúk a fiatalabb lányokat gerinctelen módon kihasználják?ez lúzer dolog...kihasználni a naív kiscsajt.
2015. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy kihasználják a fiatalabb lányokat?
2015. ápr. 7. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!