Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha minden apró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha minden apró megjegyzésre ugrik a lány?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi ütött bele, de ha megszólalok, egyből ugrik. Komolyan, néha már abba is beleköt, ha egy helyben ülök. Teljesen bekattant. Múltkor hátradőltem, és fél órán nevettem, folyamatosan, ő meg folyamatosan dühöngött. Mi van ezzel a lánnyal?
2015. ápr. 7. 16:41
 1/5 A kérdező kommentje:
*fél órán át, és egyéb fogalmazásbeli problémákért elnézést.
2015. ápr. 7. 16:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen természetű..vagy mwgvan neki:D
2015. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen. Ezt körülbelül egy-két hete játssza. Eleinte még magamra vettem, de most már csak nevetek. Jó lenne, ha ki lehetne deríteni, miért.
2015. ápr. 7. 16:55
 4/5 anonim válasza:
Ki van rendesen elégítve?
2015. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
15 éves, és nincs barátja.
2015. ápr. 15. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!