Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztaltad már, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltad már, hogy egy nő csak a pénzedre megy?

Figyelt kérdés

Általánosan elterjedt vélemény a nőkkel kacsolatban, hogy a pénzre mennek. Én itt most nem foglalok állást, és arra kérlek, hogy ti se "szerintem" véleményt mondjatok.


Személyes tapasztalatok érdekelnek, akik valóban átélték már azt, hogy egy nő szerelmi vallomása mögött a pénzráca volt a cél.

Köszönöm!


2015. ápr. 7. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, pedig mondtam neki, hogy annyi minden más is van ami számíthatna, de az a megátalkodott pénztáros csak azért is a pénzem akarta.
2015. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vegyük a kérdést komolyan. A föld sorsa forog kockán.
2015. ápr. 7. 18:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Én mégy nem tapasztaltam ilyet.
2015. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A Földnek van sorsa?? És még egy kockán is forog??
2015. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
igen! A teszkó parkolóban azt kéregetett.
2015. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Gyerekek, én is szeretek viccelni, de most vegyük kicsit komolyabban oké? Köszi :)
2015. ápr. 7. 18:39
 7/15 anonim ***** válasza:

Jó helyen kérdezed te is, ezeknek arra nincsen pénzük, hogy vegyenek egy kiló kenyeret.

Hidd el viszont, hogy ha olyan közegben érdeklődsz akkor fognak tudni sztorizni.

2015. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jah és a legjobb, hogy még pénzük nincs az nem is lenne olyan nagy gond, de a humorérzékük is nulla...
2015. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a 7-8-as válaszolóval értek egyet!
2015. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
amúgy tényleg rossz helyen keresgélsz, az ittlévők nagy részének nemhogy pénze nincs, de nője se :D
2015. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!