Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam helyre? Ahol egyszer volt tűz, ott mindig lesz parázs?

Figyelt kérdés

Még 3 és fél éve kb (8.-ban) nagyon jóban voltam az iskola "menő srácával". Én odavoltam érte, de azt hittem, hogy ő csak egy barátot lát bennem, vagyis most sem tudom, hogy igazából mit akart, mert párszor elhívott hozzájuk, de akkor nem volt semmi, bár én végig "rideg" voltam vele, szóval úgy tettem, mintha 1000 jobb dolgom lenne. Aztán kórházba került, 3 hétig nem járt iskolába (szalagszakadás, agyrázkódás, kéztörés). És a "barátnőim", akikkel már nem is beszélek, mondták, hogyha meglátogatnám, az nagyon ciki lenne, meg mi keresnivalóm lenne nekem ott, stb. Szóval nem látogattam meg, nem is beszéltünk chaten sem, mert mindig nála voltak a haverjai, nem akartam zavarni.

Utána mikor suliba jött, már nem volt ugyanolyan, elkezdett velem bunkó, flegma lenni. És a gimivel még nagyobb szakadék lett közöttünk, de itt is osztálytársak vagyunk, így a napi kapcsolat megvan.

Beletörődtem, hogy neki már nem vagyok közeli barát, 3 hónapja barátnője is van...

De most elkezdtem azon gondolkozni, hogy ezt valahogy helyre lehet-e hozni.


Szerintetek?

Arra gondoltam, hogy osztálykiránduláson beszélgethetnénk erről, vagy esetleg osztálytalálkozón (kitalálta a régi osztály, hogy béreljünk 30 km-re innen egy kisebb nyaralót és legyen ott osztálytalálkozó). De mit mondjak neki?

"Bocs, hogy vak voltam és nem esett le, hogy neked is vannak emberi érzéseid."?


2015. ápr. 7. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Ismét egy emberi kapcsolatokra és kommunikációra képtelen kóró. Az hagyján, hogy kóróként viselkedtél, de kórházba került, és átmentél tapló bunkóba, azzal hogy látványosan, magasról lesz*rtad, ráadásul szánt szándékkal. Ezek után tényleg menj a francba a parázzsal meg a tűzzel. Remélem boldog a másik lánnyal, az talán nem egy rideg, ellenszenves kóró.
2015. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De én tele vagyok érzelmekkel, tényleg.

Csak ugye tapasztalatlan vagyok a fiúk terén és a barátnőimre hallgattam, akikről már tudom, hogy féltékenyek voltak.

2015. ápr. 7. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
"Csak ugye tapasztalatlan vagyok a fiúk terén és a barátnőimre hallgattam, akikről már tudom, hogy féltékenyek voltak." Ne fogd a barátnőidre.... "De én tele vagyok érzelmekkel, tényleg. " Ahha tényleg... Remélem boldog a lánnyal!
2015. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megsértődött rád, lehet esély, mert a sértettség is egyfajta érzelem. Ha egyszerűen viszont azért flegma, mert elfelejtett, kimentél a fejéből, akkor nehezebb a helyzet. Szerintem jó ötlet h félrehívod és elmondasz neki valami ilyesmit, igy legalább kiderül h melyik eset áll fenn
2015. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!