Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? 22L

Figyelt kérdés

A barátom kb. 3 hete magába zárkózott. Alig beszélünk, ha mégis, nem valami tartalmas a beszélgetés.


Egy ideig hagytam, de már nagyon unom. A chatje kivan kapcsolva, ahogy az enyém is, de manapság már simán látható, hogy ki elérhető és ki nem ettől függetlenül.


Na most, ha régebben írtam, azonnal írt, most meg ha fent is van, többször csak másnap válaszol.


Egyszerűen ilyen leszarom stílusban áll mindenhez, mint egy depis. :/ Beszélni nem lehet erről vele, nem hajlandó. Ha meg is említem neki, vagy figyelmen kívül hagyja, vagy csak anynit mond, most ez van...


Nekem nagyon hiányzik a figyelme, kedvessége, a érdeklődése meg úgy minden. :/


Persze érdeklődik bizonyos fokon, de olyan sehogy áll hozzám.


Tanács? Én 22, ő 24.


2015. ápr. 7. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Add nekem:*

24/L

2015. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Na várjál már egy kicsit. Ti most milyen viszonyban is álltok egymással? És nem véletlenül csak egy egyszerű barátot látsz benne, és nem partnert?
2015. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

vszinű szerelmi bánata van

nem miattad

2015. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis időt, de legfőképp türelmet szentelj rá. Nagyon nqagyon sok türelmet, kitartás, és időt.
2015. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha találkoztok, kötözd ki és tegyél rá erényövet, a kulcsát meg jól rejtsd el. Minden figyelme a tiéd lesz :)


17/L

2015. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Azta. Milyen egy önző k**va. Láthatóan valami baja, van te unod és neked hiányzik a figyelme? Gondolom mennyire számíthat ő neked.
2015. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez egy lassú hosszadalmas vég.
2015. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#2 Nem, dehogy.

#3 Nem érdekelnek a baromságok.

#4 Adok neki, egy ideig nem is kerestem, hagytam. De meglesz! :)

#5 Ideje lenne. :)

#6 Hogy jön ide anyád? Naa húzás van te sült paraszt.

2015. ápr. 7. 21:42
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem velem baja, nem erről van szó. Ezt azért tisztáztam rögtön.!
2015. ápr. 7. 21:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok a sült paraszt? Gondolom nem viccből viselkedik így, hanem valami komoly gondja van és a kedves kis barátnője támogatása helyett ezt a p*csa hisztidet kell hallgatni hogy még te legyél már az áldozat hogy most valami mélypont miatt nem foglalkozik veled.
2015. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!