Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti örülnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek ilyen pasinak? (Kicsit abszurd, de érdekes felvetés, többi lent)

Figyelt kérdés

Ha olyan srác lenne a szerelmetek, aki meleg, csak egyetlen egy nő hozza őket lázba, TE. :D


De fordítva fiúknál is érdekelne, hogy leszbi csaj, aki csak egy fiúra gerjed..



2015. ápr. 7. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az már biszexualitás! :)
2015. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

az már akkor nem lenne meleg, hanem bi..

fogalmatlan.

2015. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kell egyből lehurrogni, tisztában vagyok a fogalmakkal. De úgy értem, hogy csak egy lány hozná őket lázba, és utána sem vonzódna többi csajhoz.
2015. ápr. 7. 21:59
 4/9 opened paradise ***** válasza:
Sose kéne féltékenynek lennem egy pasira sem, imádnám!
2015. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem örülnék. Arra gondolnék, hogy csak duma nála ez a meleg-sztori ("meleg vagyok, nem vonzanak a lányok, de veled valahogy olyan más stb.")
2015. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Örülnék
2015. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Missi_Key ***** válasza:
hát azért gyanús lenne hogy én miért? pasinak nézek ki, vagy csak behazudja hogy szeret...
2015. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a meleg nagyon meleg! Vagy nem is meleg! Ha érted!
2015. ápr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha csak egy lányhoz vonzódik, akkor is biszexuális. A biszex nem azt jelenti, hogy mindkét nemhez egyenlő mértékben vonzódik, csak azt, hogy mindkettőhöz vonzódik. A legtöbb bi embernek van egy nem, amelyikhez jobban vonzódik, mint a másikhoz. Lehet, hogy ez a pasi 99%-ban a pasikhoz vonzódik, de közben 1%-ban a nőkhöz. Akkor már bi.

Aki meleg, az 100%-ban a pasikhoz vonzódik, aki meg heteró az pedig 100%-ban a nőkhöz. Ott nincs kivétel. Egy sem. Ha már van, akkor az nem lehet meleg/heteró.

2015. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!