Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a probléma közöttünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma közöttünk?

Figyelt kérdés

Nos, tapasztalatlan 20 éves ff vagyok, ez az oka hogy itt próbálok valamiféle választ találni erre a kérdésre.

Barátnőmmel 2hónap ismerkedés után 1 hónapja jöttünk össze. Az ismerkedés alatt többször volt utalás szexre, mióta összejöttünk azóta viszont egyáltalán nincs. Amikor együtt vagyunk filmezünk, beszélgetünk, jól elvagyunk tulajdonképpen, de nem nagyon van intim pillanat. Én magam még nem voltam nővel, ő nem hinném hogy szűz lenne. Tudom hogy tőle kellene megkérdeznem mi is a "baj", meg is fogom de kíváncsi vagyok itteni véleményekre is. Előre is köszönöm.


2015. ápr. 7. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
őszinteség, igen az fontos, nyugodtan mondd el neki h neked ő az első, és kicsit talán tapasztalatlan vagy, lehet ő is hasonló szituban van és ezért nem mer nyitni. egyébként pedig romatikus környezet, gyetyák, vacsi, sokat segíthetnek ;)
2015. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel, egy kicsit turbózzátok fel a hangulatot. Egy romantikus gyertyafényes vacsi a hálószobában, esetleg egy kis (!) perzsgő... Ha ezután sincs semmi, akkor szerintem kérdezz rá...
2015. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!