Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmem hamarosan feleségü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem hamarosan feleségül vesz egy másik lányt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ezt a kérdést halálos komolysággal írom, és tudom hogy érkeznek majd szörnyülködő, lenéző válaszok is, de minden komoly hozzászólást nagyon köszönök és értékelek.


A barátom, párom pakisztáni. 20/f. Leírhatatlanul szeretjük egymást és minden tökéletesnek tűnik közöttünk. - Kitérés: már egyszer volt dolgom pakisztánival, és valóban fejre esés volt, ez nem. -

Egy gond mégiscsak becsúszott. A szülei kevésbé európai gondolkodásúak. Így nemsokára akarata ellenére, választás lehetősége nélkül, egy 15 éves lányt hozzá akarnak adni.

Nos ő ez ellen kézzel-lábbal küzd. Viszont így is nagy esély van rá.

Őrülten szeretjük egymást és szinte minden este sír nekem, hogy nem akarja, valamint csak engem szeret. Vágyik arra, hogy oda menjek, mégsem kérne meg rá, mert tudja, hogy mekkora áldozat és veszély nekem. Sőt azt sem tudjuk, hogy a szülei hogy reagálnak rá - már volt egy tavkapcsolati barátnője, aki később ott hagyta, így a szülei bizalmát is elvesztette-.

Szavazásra szeretném bocsájtani:

1. Maradjak a helyemen, hagyjam hogy boldogtalanul megházasodjon és a szülei tönkretegyék az életét, maradjak vele interneten keresztül. Ez esetben azt mondta hogy pár év múlva idejön, elszökik és úgy együtt leszünk. Bánnám hogy nem mentem oda + rengeteget sírna a barátom+ komolyan hagyjam hogy a szerelmem elvegyen valakit??

2. Még a házassága előtt menjek oda és cselekedjek. Beszéljek a szüleivel, kockázassak, menjek hozzá én feleségül. Ez esetben a szüleink kiakadnak, de mi boldogok leszünk együtt no matter what.

Ui. Nem tudnak róla a szüleink, az előzőkről tudtak.

Szívesen várom az építő kommenteket.

18/l



2015. ápr. 7. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy rossz, de 18 évesen előtted áll még az élet, rengeteg szerelemben lehet részed, nem tedd tönkre azt, amit eddig elértél azért, hogy kiköltözöl hozzá. Nem ismered igazán, nem tudod, hogy milyen együtt élni vele, mégis feláldoznál érte mindent. Dúl a szerelem, de azért mégiscsak gyerekfejjel gondolkodsz még.


Engedd el, és hagyd, hogy valami közelebbi szerelmet találj magadnak, ami reálisabb.

2015. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Messziről jött bármit mondhat, s te meg elhiszed neki. Lehet csak ugrat,lehet hogy lesz/van valakije, csak veled is akar k*rni
2015. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a választ. Bár belekötnék :P

Már volt egy ezzel kapcsolatos rossz élményem és megtanultam a leckét. Úgy érzem, ezt a fiút jobban ismerem, mint saját magam. Képtelen lennék bárki mást találni és ezt már elég felnőtt fejjel állíthatom. Sajnos :(

2015. ápr. 7. 22:34
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Fölösleges ahhoz kapcsolódóan írni, hogy nem ismerem / van valakije. Tudom milyen az, ha játszanak velünk, kihasználnak. Róla mindent tudok. + nem hiszem, ha lenne valakije ezt csinálnánk amit + órák hosszanti skype, egész napos chat. Azért köszi aválaszt
2015. ápr. 7. 22:37
 5/11 anonim ***** válasza:

először is, nem ártana ha a szülők tudnának a dologról

értem én hogy most nagyon szerelmes vagy, de nem lenne jó ötlet csak úgy kimenni

még ha úgymond szerencséd is van és hozzámehetsz te, utána mit csinálsz? feladod az életed és ottmaradsz?

gondold át ezt jobban, tiszta fejjel és beszélj erről olyanokkal akik közel állnak hozzád és akikre hallgatsz

nem foglak győzködni, hogy mennyire nagy hülyeség lenne, mert tudom hogy úgyse hallgatnál rám

2015. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Persze a szüleimnek elmondanám valamilyen formábanmmielőtt megyek. És igen, kb. úgy gondoltam, hogy első körben hazajövök, később pedig ketten elköltözünk valahová, ő is külföldre akar menni, ide valahova Európába. Valamint nem sok olyan ember van, akire hallgatok :D Csak azt hallgathatnám meg mondjuk 2 embertől hogy vigyázzak magamra. De tudják, hogy őrülten szeretem
2015. ápr. 7. 22:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

azt nem értem, hogy a barátod miért hagyja ezt

akkor ne vegye el azt a lányt, mondja a szüleinek hogy téged szeret

elhiszem, hogy ez nem ilyen egyszerű stb, de még mindig jobb, mint ha utána pár év után tényleg elszökik hozzád

2015. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Volt egy lány akit nagyon szeretett. Ausztrál :S Elmondta a szüleinek. Nagy nehezen, de elfogadták, azt mondták, ha így leszel boldog, hát legyen. A lány nem sokkal rá elhagyta. Az a lány egy *****. Szóval igen.... Elég nehéz neki megtenni mégegyszer. Ha el is mondja... Mikor lehezltek vele együtt?
2015. ápr. 7. 22:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, teljesen megzakkant, naiv gyerek vagy, ha nem játszottam volna el ugyanezt a netes szerelmet teljes ismeretlennel 24 évesen egy magyar, aztán 35 évesen egy német csajjal...
2015. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Részvétem #9.

Igen, talán az a legrosszabb sz egészben, hogy már egyszer én is megcsináltam ugyan ezt. De érzem, hogy ez most más

2015. ápr. 7. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!