Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire fontos a külső?

Figyelt kérdés
Mit néztek meg először egy lányon? Nektek inkább a vékony csajok vagy a kövér csajok jönnek be? kövérnék pl 170cm/ 90 kg értem.

2015. ápr. 7. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Amennyire a belső. 50-50


Ha a 90 a kövér akkor egy 170/60kg anorexiást kérek.

2015. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

Számít,de nem azon van a hangsúly,amíg nem taszít.

Arc,alak,tehát összkép és áll. Azt nem tudom miért.

Vékony.

2015. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

30%-70% arányában számít a külső a belsőhöz.

Az arcát.

Vékony. De lehet husis is, de a kövér az egészségtelen.

2015. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a külső nagyon fontos, a 90kiló az sok nagyon.

170cm-hez olyan , 55-65 kiló ami tetszik.Az arcát,mosolyát,testalkatát nézem meg. Személyisége is valamilyen szinten fontos, hogy kedves, aranyos legyen.

19f

2015. ápr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

60 kg anorexias?:D En annyi vagyok...sajnos....multev januarban meg 50 voltam....de meg akkor se voltam anorex alkat.

A 60-an nagyon nem az:)170 cm vagyok.

N

2015. ápr. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek? Nagyon.

Lehet még fiatal vagyok hozzá, másképp látom a dolgokat, de jelen pillanatban ez a véleményem.

Ami nálam elsősorban fontos az az arc és a testalak (kimondottan vékony) -de persze vannak kivételek, hogy más fog meg

Aztán jönnek a belső tulajdonságok. De ez szerintem első találkozáskor, megismerkedéskor alap, hisz elsőnek egyébként csak a külsőt látod.

De egyébként úgy gondolom, hogy a külső és a belső is egyaránt fontos. De első vélemény, kép egy lányról mindenféleképpen a külső alapján jelenik meg. Aztán csak a belső.

De ha a belső nem tetszik, nem tudok kijönni vele, akkor természetesen úgymond a külső felesleges. Tehát inkább valahogy 50-50%. Hosszabb párkapcsolatnál mindenféleképpen a belső tulajdonságok számítanak igazán. És hát a belső is megfoghat :) (de ehhez bizonyos szinten ismerni kell a másikat)

Gondolom testrészre vagy kíváncsi, hogy mit nézek meg először. Arc, testalak (fenék, lábak, stb) de ez nagyon változó

Én azt mondom, hogy mindennek összhangban kell lenni. Szép testalak, szép arccal és megfelelő belső tulajdonságokkal. Ha valami hiányos, akkor már nem az igazi. De nagyon változó, hogy kinek mi a szép, vékony és hogy milyen belső tulajdonságok "vonzák"

Remélem érthető voltam (csak írtam megállás nélkül, ami eszembe jutott :D)

2015. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A pasiknak 100%-ra..

A barátnőimmel csináltunk egy próbát..

Egy ismerkedős oldalon,egy arckeppel ismerkedet egyikünk..

Beszélgetett a csaj több pasival is.. Mar el jutott odáig h par honapja napi szinten irtak,telefonon beszélgettek..

Folyamatosan azt hallgattuk hogy tokeletes a csaj,nem nyafog mint a tobbi,minden kritériumnak meg felel,helyeske is..talizzanak.. Találkozás utan volt akirol tobbet nem os hallottunk..volt aki barátként meg maradt.. Mivel az a kepen nem latszik h a csaj duci.. Csak az h szep kerek arcú csaj.. Ennyit arrol h nékik nem olyan fontos a külső.. De h nem..egy kicsit sem engednek,meg akk sem ha a csaj Mindennek meg felel..csak par kilóval több mint az atlag. Aki haver maradt,el mondta,tenyleg csinos csaj,ad magára,jol öltözködik,jo fej,aranyos,feleség tipus..csak mivel dundi..igy nem jon be azoknak akiknek a vékony jon be,inkabb el viselnek egy hisztis csajt aki jol nez ki,szexi mint egy olyat mint a barátnőm.. Szoval a tesztünkből kiderult,hogy pasiknak a lenyeg a külső.. Volt olyan pasi is,aki nagyi nem válogathatott volna..megis ugy le hordta a csajt.. Aztán meg sirt h sose volt csaja.. Vajon miert..

2015. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!