Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megvár?

Figyelt kérdés
Június végén megyek ki dolgozni Spanyolországba. a Párom itthon marad, mert Ő még tanul. Augusztusban és a fontosabb ünnepekre hazajövök, de félek, hogy amint kihúzom a lábam, elhagy. Ő ennek az ellentétét állítja, de félek. Megbízom benne, már 1,5 éve vagyunk együtt, de pasi... és fosok :D
2015. ápr. 8. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem ő megvár, te viszont kint bepasizol.
2015. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Benne van igen, ha nem elég erős a kapcsolat és elköteleződés egymás irányába, egy ekkora távolságot kevés kapcsolat bír el. És nem feltétlenül azért mert ő csalfa, de arról az oldaláról meg inkább te ismered.
2015. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rékcsi ***** válasza:
Nem bízol meg benne ezek szerint
2015. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A külföldön munkavállalók gyakorta elszigetelődnek az itthonhagyottaktól.
2015. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Találkozzatok rendszeresen és ezeket jó előre fixáljátok le! Ki mikor megy kihez! Mennyi időre maradsz? Látjátok-e, hogy mennyi ideig fog tartani ez az állapot?

Mi elkövettük azt a hibát, hogy nem fixáltunk előre találkozást, se azt, hogy meddig leszünk ennyire távkapcsolatban (én azonnal elkezdtem dolgozni, hogy utána menjek és másfél-két hónap múlva mehettem is volna) - de most nagyon megváltozott két hete, úgyhogy szerintem ennek vége lesz.

Egyébként szerintem havonta egy találkozás kell, két havonta pedig feltétlen! Hosszabb időt ne legyetek külön!

2015. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sajna először a 3 hónapot mindenképpen meg kell várni, hisz a próbaidő kell.

De a szülinapjára mindenképpen hazajövök, utána meg terveim szerint havonta jövök haza.

2015. ápr. 8. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!