Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valakivel beszélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakivel beszélni, aki nem igazán bejáratos az érzelmek világában?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kicsit alulfejlett érzelmi szempontból, legalábbis úgy tűnik, hogy nem tud átérezni érzelmeket, helyzeteket, valamint képtelen megérteni bizonyos reakciókat. Egy elég fura lányról van szó.
2015. ápr. 8. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Csak ne erőltesd a lelkizős témákat.
2015. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CptTomato ***** válasza:
mintha 1 palival beszélnél
2015. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ám, de pedig pont arról kellene beszélnünk, megértse, vagy átlássa, hogy mit miért csinálok, ahelyett, hogy tisztára kiakadjon, berezeljen, és megpróbálna hideg fejjel, magából kiindulva magyarázatot találni a tetteimre, gondolataimra, érzelmeimre, akár.
2015. ápr. 8. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyet nem tudsz. Mindenki így reagál.
2015. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Missi_Key ***** válasza:
oh várj..dugni akarsz ő meg nem?
2015. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tévúton jár, teóriákat gyárt, belelovalja magát, és meggyőzi önmagát, hogy amit ő állít, az az igazság, mert másképp nem lehet. Én pedig hiába mondok bármit is, teljesen mindegy, hogy miként tálalom neki a magyarázatot, nem hiszi el.
2015. ápr. 8. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha igaza van, hm? :D
2015. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ó, én pont ilyen vagyok :D

Milyen tévúton jár a leányzó? :D


Priviben is jöhet :)

2015. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!