Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztis vagyok a párommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis vagyok a párommal. Mit tegyek? Nagyon fontos számomra, nem akarom végleg elvesziteni. Be akarom bizonyitani, hogy igen is tudok változtatni.

Figyelt kérdés
Van egy elég nagy problémám. Nagyon szeretem a páromat, 2,5 éve együtt vagyunk. Nagyon gyakran kijön rajtam a "hiszti". Néha még én is meglepődök magamon, hogy nem vagyok már normális túlreagálom a dolgokat. Most is kijött rajtam, ezért 3 napja alig valaszol az uzenetemre, és azt mondja hagyjam békén. Tanácsot szeretnék kérni, hogy mit tegyek, hogy igenis tudjak ezen a hisztis viselkedésemen változtatni, mert a viselkedésem miatt ábrandult ki belőlem. Minden jó a kapcsolatunkba, de én mindig kihozom valami hülyeségen a veszekedést aztán pedig a saját butaságom miatt szenvedek, mert nem gondolok bele a dolgokba mielőtt kitörne ez belőlem. Nagyon sokszor felesleges viták lesznek. Tudom, hogy ő is szeret csak már ezt igy nem birja,ha nelkulem van nyugodt. megigértem neki már párszor h nemleszek ilyen de nemsikerült. Szeretnék kibékülni vele, számomra ő a legfontosabb.
2015. ápr. 8. 15:41
 1/10 CptTomato ***** válasza:
Erre csak egy megoldás van... ne hisztizz.. ha nem tudsz változni akkor hiába szereted nem illetek össze.
2015. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de megtudok változni mert nagyon szeretnék! tanácsot kérek, hogy hogyan bizonyithatnám be neki, és hogy szobálljon velem, megszeretném vele oldani ezt a problémát!
2015. ápr. 8. 15:48
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Én a helyébe kidobnàlak...utàlom a hisztis lànyokat...
2015. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
neki nem kell változtatnia semmiben??
2015. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 CptTomato ***** válasza:

Először is nekem/nekünk semmit nem kell bizonyítanod...

másodszor ... ha megtudsz akkor mire vársz még? miért ide írogatsz változz meg és pont.

2015. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megtudlak érteni, én is ilyen voltam, bár nekem szerencsém volt, mert a párom így is elfogadott engem és szeretett, ám azért egy idő után meghozta a hatását és teljesen tönkretette a kapcsolatot más okokból kifolyólag is. A végefelé már én is észrevettem így magamon, ahogy Te is, változni akartam, nem ment, befuccsoltunk. Majd miután szakítottunk sikerült megváltoznom úgy igazán, jobb emberré válnom, és leszoknom arról a vállalhatatlan viselkedésről.

Most pedig igyekszem rendbehozni az okozott károkat...

Ezt Te talán úgy előzheted meg, hogy tartotok egy kis szünetet, elképzeled és meg is érzed, milyen nélküle, belegondolsz, hogy így is maradtok, ha nem változtatsz, esetleg írd le magadnak hogy mit is kéne tenned, majd vedd át az uralmat magad felett. Ha igazán szereted, meg tudod tenni érte/értetek.

2015. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs magnéziumhiányod, hormongondod vagy egyéb egészségügyi problémád?
2015. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Hisztis maradsz!


Bebizonyítottad!

2015. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tanacs: Pszihologus. :/ hatha o megerti miert vagy ennyire erzekeny.
2015. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan bizonyíték, hogy "majd mi lesz" - olyan viselkedés van... és türelem, amíg elhiszi.
2015. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!