Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret, de szégyell a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de szégyell a barátnőm - valódi szeretet ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy barátnőinek nagyon helyes fickói vannak, én viszont nem vagyok kifejezetten jóképű, és nem kellene látniuk engem. Ha írok valamit a képei alá, akkor is egyből törli, miután elolvasta, hogy "nehogy kérdezősködjenek". Ez nekem nagyon rosszul esik, de azt mondja, hogy "értsem meg".

Ti mit tennétek?


2015. ápr. 8. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szerethet ha szégyell mások előtt ...
2015. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Meghúznám még egyszer aztán otthagynám a fenébe :D
2015. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nemvállal fel senki előtt biztos vagy benne hogy ez annak a jele hogy oly nagyon szeret.?
2015. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyet se nagyon halottam meg :/
2015. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

pozitivnap.hu/napi-pozitiv/14-jele-annak...


18 jele annak, hogy megtaláltad az igazit!

1. Folyamatosan dicsekszik veled!

Ha előléptetnek a munkahelyeden, vagy akár csak nyersz egy koncertjegyet a neten, ő az első, aki mindenkinek szétkürtöli, még azelőtt, hogy neked egyáltalán eszedbe jutna szóba hozni a témát.

...

2015. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Általában nagyon a látszatnak él. Ezért logikus a viselkedése. De attól még nekem ez fáj.
2015. ápr. 8. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire szerencsétlen! Mond meg neki, hogy ez nagyon rosszul esik neked. Ha nem változik, akkor nem is szeret igazából.
2015. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég idióta viselkedés. Nekem is, és szerintem mindenkinek elég szarul esne, elég megalázó.

Mondd meg neki, hogy mi a helyzet, és, ha nem változik hagyd ott. Értsen meg..

2015. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 8-kal, nem vállal fel. Kérdezd meg, hogy miért teszi és közöld, hogy ez nem klafa.
2015. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!