Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok, ha ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha ezt a levelet találnátok a párotok elküldött emailjei között?

Figyelt kérdés

A címzett egy lány és sexrandis email cím.Szerintetek is egyértelmű?

Szia ....Ma találkozhatnánk?

Ma lenne a legnagyobb szükségem rád,hogy el lazulhassak veled.

Délután hívlak, a számom ..-es, és a vége ...

Puszi:-*


2015. ápr. 9. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezném van e mára progija, mert örülnék ha segítene nekem itthon, és együtt főznénk meg a vacsit :D

Amúgy egyértelmű hova készül.

2015. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez egy régi email,csak most találtam meg.6 éve vagyunk együtt,abból 3 éve a férjem.
2015. ápr. 9. 13:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy a férjem megcsalt valakivel, vagy meg akart. Mármint, ha ez az email akkor született, amikor már együtt voltatok...

Én is rájöttem, hogy megcsalnak, el is váltak útjaink.

2015. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha régi mit foglalkozol vele? Szerinted nem volt élete előtted?
2015. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha előtted volt..akkor nincs is közöd hozzá
2015. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A régi azt jelenti,hogy három hónapja.Csak azért írtam,hogy régi,mert az első válaszoló úgy értette,hogy ma van ez a dolog.
2015. ápr. 9. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű, hogy megcsalt. Sajnálom.
2015. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most beszéltem vele,persze nem érti az egészet,ő sose csalna meg,nem tudja,hogy hogy kerülhetett elő egy ilyen levél.
2015. ápr. 9. 14:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy már eleve nem ok nélkül kutakodtál a levelezésében.


Én soha nem néznék bele a Párom leveleibe, nem nyúlok a telefonjához stb., de ahhoz azért elég naivnak kéne lennem, hogy elhiggyem, hogy fogalma sincsen, hogyan kerülhetett egy olyan levél az "elküldött" mappába a saját fiókjában, amit nem ő maga küldött valakinek három hónappal ezelőtt.


Szerinte mégis ki írta?

2015. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az én leveleim között volt.Ritkán használom azt a fiókomat,pont ő kért meg rá,hogy onnan küldjek neki valamit át.Így találtam rá erre a levélre.Szóval valahogy az enyémről küldte,gondolom elnézett valamit.
2015. ápr. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!