Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy azért rázott le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért rázott le ilyen idegesen mert úgy érezte hogy faggatom?

Figyelt kérdés

Ma úgy volt hogy már délelőtt találkozunk a barátommal mert mind ketten hamar végzünk az egyetemen, ehez képest még csak most tudtam elérni, csak annyit kérdeztem tőle hogy mizu vele, merre járt (amit szerintem tök jogosan kérdezek ha egyszer már úgy volt hogy talizunk és valami programja mégis közbejött) ő meg tök idegesen lerázott, hogy most még "dolga van" és nem tudja hogy mikor ér rá. Ő még soha sem mondott ilyet hogy "dolgom van". Nagyvonalakban mindig elmondta mit csinál, akkor is ha nagyon nem ért rá, és most nem tudom mire véljem ezt. Szerintetek?

Lehet hogy azzal már túlságosan tapadok, ha én keresem őt és kérdőre merem vonni hogy miért nem taliztunk ha egyszer megígérte. Nem értem. :(

Egyébként fél éve vagyunk együtt.

23/L


2015. ápr. 9. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem épp rankedben volt.
2015. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lol
2015. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy már piócának érez. De az is lehet hogy tényleg zavartad épp és amúgy minden ok.
2015. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!