Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény, hogy egyszer összejövök a "titkos" szerelmemmel?

Figyelt kérdés
Gólyatabor óta szerelmes vagyok az egyik fiu osztalytarsamba, nagyon is.. Annyira nem beszedes srac, lanyok tarsasagaban szokott megbujni. Mindig tudtam, hogy ez egy ábránd reszemrol, mert engem mint visszahuzodo lanyt sosem vesz eszre, viszont nem oly reg azt vettem eszre , hogy néha bámul, s ha visszanezek gyorsan elfordul, ha hozzam kell szolni elvorosodik, s azt is gyorsan mondja, szemembe nem nez, kerul, nehogy ossze talalkozzon a tekintetunk... Nem reg felkoszontott a szulinapomon is (marcius) viszont 2 hete azt hallottam hogy van baratnoje(randizgat vkivel).. De én ezt a fiut minden nap latom, es ugyanugy bamul, zavaros, én meg egyre szerelmesebb leszek. Mit tehetek? Beszeljek vele-- mit?

2015. ápr. 9. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
mond meg neki
2015. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan? Meg sose beszeltunk :(
2015. ápr. 9. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Épp itt az ideje elkezdeni:)
2015. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz szerelmes, ha nem is beszéltetek? :) Ez csak rajongás.

Egyébként lazán beszélgess vele, valami semleges témáról, pl egyik tárgyatokról, egyik tanárotokról, bármiről. Ismerkedjetek, aztán hátha lesz belőle valami. :) Én így jöttem össze az első pasimmal :D Pedig én is kis beszari lány voltam és szégyenlős :D

Sok sikert! :)

21/L

2015. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De elvileg van barátnője... 3 hete...
2015. ápr. 11. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!