Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után szoktátok törölni a facebookról a megosztott helyeket, és képeket?

Figyelt kérdés
Olyan képekre gondolok,amin maci van,vagy virág,írja,hogy szeretlek,stb. Amit egymás idővonalán osztottatok meg.
2015. ápr. 9. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Simán letiltottam, így a közös kép is eltűnt. De nem írtam ki neki soha semmit.
2015. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mert nem facebokozok.
2015. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze.


L20

2015. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit törölni, mivel nem rakjuk tele egymás falát sok hülyeséggel. Ha el akarom mondani hogy szeretem megteszem élőben, nem ország világ szeme láttára.
2015. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akor kérdem úgy, ha lenne ilyesmi rajta, akkor törölnétek?
2015. ápr. 9. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Senkinek se segít a továbblépésben ha fennmarad. Éppenséggel én az egész adatlapomat felfüggesztettem, a facebook csak árt a szakítás feldolgozásában.
2015. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem töröltem volt barátnőmet. Egyszerűen már nincs miért fellépni arra az oldalra. Csak miatta jártam fel oda is, mióta szakítottunk még csak az oldalra sem kattintottam. Így könnyebbnek tűnt, hogy elengedjem.
2015. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!