Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdöttél már valakiért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdöttél már valakiért? Meddig? Megkaptad végül?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Három évig. :) Meg.
2015. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Épp azt csinálom. Nagyon. Remélem sikerül!


24/F

2015. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1 évig. 2,5 éve vagyunk együtt, nyáron összeköltözünk :D
2015. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves első írnál-e nekünk egy kis részletezést is. például, hogyan reagált kezdetben és később mikor látta, hogy nem adod fel ?

29f

2015. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerelmes voltam, a lány pedig utált engem. 7 hónap nagyon aktív ostrom után megváltozott és belém szeretett.

2 évig voltunk együtt, végül megismertem jól és egyből szakítottam. Kiderült bolond, és nagyon durván viselkedett.


Életem legrosszabb döntése volt az az udvarlás. (ennek más nagyon sok éve)

2015. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Én a barátommal az egyik előadáson ismerkedtem meg. Az egyik ismerősöm bemutatott neki (szintén fiú volt). Majd mivel mindkettő egy humorzsák, elkezdtek nekem beszólogatni és egy idő után már kicsit bántó is volt, így egyikkel sem beszéltem sokat, csak amennyit muszáj volt. Aztán bejelölt ismerősnek akinek bemutattak engem és rám írt a sulival kapcsolatban, majd elbeszélgettünk. Viszont élőben pedig utáltam, mert beszólogatott. Egy idő után kerülgetett engem, ez fel is tűnt, de facen ugyanúgy jól elbeszélgettünk, majd hol az egyikünk, hol a másikunk célozgatott arra, hogy legyünk együtt, valahogy egyikőnk se adta be a derekát. Én nagyon mérges lettem, bedühödtem, lebeszéltem vele egy egy éjszakás kalandot. Jól felhúztam, már majdnem minden klappolt, aztán felöltöztem és álló kukival otthagytam. Egy hét múlva rám írt, hogy menjünk együtt vizsgázni. Nem hoztuk szóba a dolgot. Néha-néha beszélgettünk, közben Ő is csajozott, nekem is volt más kiszemeltem, de valahogy... mindig Ő volt az eszembe, mindig elutasítottam miatta mindenkit, mert nem volt kimondva, hogy van-e esély vagy nincs, mindig volt remény, de mégis reménytelen volt, flörtöltünk, de nem volt komoly, húztuk egymás agyát. Majd megint egymásra találtunk, megint pár hétig, hónapig nem beszéltünk és ez így ment majdnem egy évig. Aztán részegen írt nekem, hogy elhív randizni. Másnap ráírtam, de akkor már nem volt ennyire lelkes, inkább félt és mondta, hogy én is becsapom és olyan leszek, mint a többi. Végül én hívtam el randizni és én hívtam meg. 4 napig nem írt, én végigbőgtem ezt a 4 napot :D Aztán ráírtam és lekoptatott, hogy nem ér rá, suli van, tanulás stb... nem beszéltem vele egy ideig... aztán rám írt és mondta, hogy próbáljuk meg :D Hát így történt :D
2015. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most is küzdök. Nem fog összejönni, de én már csak ilyen hülye vagyok
2015. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Küzdöttem. 2 hónapig. Aztán szó nélkül lelépett, mint a másik kettő, akinél addig próbálkoztam. Pedig kedves vagyok, határozott is tudok lenni, csak éppen nem vagyok szép gyerek. Aztán 4 hónapig teljesen magamba zuhantam, senkivel nem beszéltem még annyit se, mint azelőtt. Arra jó volt, hogy rájöjjek, hogy semmi értelme próbálkoznom, inkább várok a csodára továbbra is.
2015. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!