Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel 2hónap után semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 2hónap után semmi intimitás?

Figyelt kérdés

Lassan ennyi ideje hogy egyutt vagyunk de semmi.

En 22 ff o 21no.


2015. ápr. 9. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ez elég érdekes mond meg hogy te szeretnéd
2015. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem csak de gondolod csajodnak, ő csak haverjának tart.
2015. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Küld el a sztoridat érdekel , nagyon szívesen segítek.:)
2015. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neha en is azt hiszem hogy csak baratok vagyunk. Erdekes kapcsolat fele a mienk. Kesobb letudom irni a tortenetet csak telon vagyok
2015. ápr. 9. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt érzem, csak mi 2,5 éve vagyunk együtt :( Szinte már együtt élünk, hetente 1x szex. Megkérdeztem, hogy szeret-e még vagy vonzódik-e hozzám, mi a baj? Mondta, hogy szeret, semmi baj, csak most ez így van... :( Nem tudok mit tenni, mintha már csak megszokásból lennénk együtt, viszont szoktunk összebújni, úgy is alszunk el, minden meg van, csak... nincs szex szinte már :(
2015. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem itt eleve hiányzik valami köztetek. Sajnos én is belementem egy olyan kapcsolatba, ami sima randizásból indult, hogy végül is összejöttünk, de semmi szex nem volt. Nagyon nagy butaság volt, mert legbelül tudtam, hogy nem vonzódom hozzá ÚGY, és szakítottunk is, miután végre bemertem ismerni nmagamnak. Nagy hiba volt!
2015. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

örülj neki!

nekem 1 het utan kerte a nom hogy szexeljunk..

nem is epp a legjobb kapcsolat a mienk


18/f

2015. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!