Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavaró ha a barátnőtök lába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró ha a barátnőtök lába szúrós néha?

Figyelt kérdés
mert nem borotválhatja minden nap
2015. ápr. 9. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Zavaróbb, ha szakálla van.
2015. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 RRR ***** válasza:
ha borostás az inkább
2015. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem.

Ha borotválja az viszont zavar(na így szakítanék. Nekem emberként viselkedjen valaki nem elvakult babyloniként).

2015. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem zavaró,sőt kifejezetten izgat. Az én barátnőmnek szinte férfias szőr van a lábán,még a combját is végig borotválja.szinte sosem sima csak borotválás után pár óráig,mégsem zavaró ha szúr.
2015. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
zavaró, miért borotválja egyáltalán, miért nem gyantázza vagy epilálja?
2015. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Kedves utolsò,gyantázd le te a lábad vagy epiláld,és utána kérdezt meg magadtòl,hogy mennyire kellemes ! Tudod a borotválás nem jár fájdalommal.. 19/L
2015. ápr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor borotváld 2 naponta ha majd jól megerősödik a szőr, másnapra meg már tiszta szúrós lesz.

Különösképpen nem érdekel.

2015. ápr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

A borotválástól NEM erősödik meg a szőr. Kifejtenéd nekem, hogy mik a biológiai okai annak, hogy megerősödik? Hallgatlak. Azért tűnik erősebbnek, mert amikor visszanő, borosta állapotában sötétebbnek és vastagabbnak tűnik. De ez a gyantánál és az epilátornál is így van.

Tudod én utálom, ha szőrös a lábam, és az utóbb említett 2 módszernél meg kell várni, hogy 1-2 centisre megnőjjön a szőr. Abban a periódusban pedig, mikor nő, elég kellemes lehet simogatni... Én minden nap borotválom, 10 perc az egész, és mindig sima.

16/L

2015. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért nem szőrtelenítőt használtok? Nem értem.
2015. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azok a pasik, akik az epilátort, meg a gyantát ajánlgatják...szivesen legyantáznám/epilálnám a lábatokat, meglátjuk mennyire élveznétek és mekkora örömmel folyamodnátok hozzá 2-3 hetente....

Na meg ki a francot érdekel, hogy titeket zavar, ha szúr a lábunk??? Komolyan elvárnátok, hogy naponta borotválkozzunk, ami nem csak rohadt kellemetlen, de még a pénzt is vinné. Ha annyira fontos nektek, hogy a barátnőtök lába mindig selymes és puha legyen, akkor fizessétek be egy lézeres szőrtelenítésre, mert hogy én egy pasi kedvéért sem fogok szenvedni a gyantával, vagy éppen 1-2 naponta borotvával, az hótziher...


23L

2015. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!