Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fanni185 kérdése:

Honnan lehet tudni ha egy fiú, csak azért volt velem, mert csak le akart fektetni?

Figyelt kérdés
Már mint arra célzok.. Hogy miből lehet észre venni hogy csak azt akarta.. Nem akart semmi mást csak azt az egyet.
2015. ápr. 9. 21:08
 1/5 aladar12 ***** válasza:
utána keresett? ha igen, többet is akar, ha nem, akkor nem akart.
2015. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem feküdtünk le!!
2015. ápr. 9. 21:14
 3/5 anonim válasza:
100%
Hat nekem volt egy olyasmi esetem,hogy elkezdtem talizgatni egy nalam idosebb sraccal. Elso "randin",csak cigizgettunk es kocsikaztunk alig kerdezett rolam valamit, majd lelepett mert mennie kellett haza,lesmarolt. Otthon ram sem irt... Majd elhivott 3 nap utan talalkozni, ott mar probalkozott,azzal h megfektessen,nem adtam magam. Volt hogy hetekig ram sem irt, csak ha szex kellett . de nem adtam magam. 2honap utan lefekudtunk,de ugyanugy keresett utanna szexelni. Onnan tudhatod, h mindig fogdos, az alakod dicseri,de sosem mondja h szep vagy, csak arra palyazik, nem keres csak talikkor es kb . le sz...rja hogy mi van veled...:)
2015. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem feküdtetek le, akkor miért múltidőben tetted fel a kérdést ?-.-
2015. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a második jókat írt. Nekem is voltak szexkapcsolataim, uh kiegészíteném még azzal, hogy nem kérdezd személyes dolgokról, pl a család, barátaim, miket szeretek csinálni. jó első pár találkozón kérdezett, de ezek ilyen tiszteletkörök voltak. Miután már összejárogattunk nem beszélgettünk kb semmi érdekesről, max az egyetem (ugyanoda jártunk), bulik...


Viszont van ellenpélda is. A másik ilyen kapcsolatomban beszélgettünk tök sokmindenről...


Ami viszont mindkettőben megegyezett az, hogy (amit a 2. is írt) csak akkor keres, ha megakarja beszélni a következő találkozót, tehát nem hív fel/ ír rád, hogy na mi a helyzet?... Aztán még az, hogy SEHOVA nem mentünk egyikkel se, csakis otthon a lakásukon találkoztunk mindig. Ha ne adj isten összefutottunk az utcán vagy másnap reggel együtt indultunk valahova, akkor még véletlenül sincs s csók, se kézfogás se ölelés!... Szülinapon nem köszöntöttük fel egymást (vagyis max sms/fb).


Viszont egyébként velük megveszéltük pár találkozó után, hogy nem is lesz ebből kapcsolat, csak szex, úgyhogy nekem nem kellett figyelnem a "jelekre" mivel tudtam mi a szitu...


23L

2015. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!