Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátnőm olyan mintha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm olyan mintha nem kívánna engem, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve vagyunk együtt,nemtudom,eleinte úgymond sokszor fogdostuk egymást,nem akarom részletezni,de idővel,így a mostani tél óta nem nagyon akar semmit,olyan mintha nem kívánna,maximum ha csináljuk azt szereti hogyha mellette verem,régen nem volt ilyen,régen ő csinálta nekem én meg fordítva,lehet hogy nyáron engedékenyebbek a lányok?Vagy ez hogy működik,vagy már tényleg nem kíván?Próbálok nálla aludni a legtöbbet hogy éreztessem hogy szeretem meg minden,de ő vagy elalszik,vagy filmezni akar,de sose akarja amazt,miközbe én foljton fel vagyok izgulva,és zavaró,próbáltam megbeszélni vele,de abból csak veszekedés lett,aztmondja hogy ő nem olyan....de akkor ez hogy is van?Lányok fiúk segítséget kérek...Ő mondja nem olyan,de akkor a kapcsolat elején mért csinálhattuk most meg nem?Vagy lehetséges hogy természetfüggő a dolog?

2015. ápr. 10. 07:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Rájöttem,fogamzásgátlót szedett mert a pajzsmirigye rosszul termel valamit aszem,és olvastam hogy a fogamzásgátló blokkolja a sexiránti vágyat,de szar,többet árt mint használ.
2015. ápr. 10. 07:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem tartottad be a szeretkezes elso szabajat: engedd hogy o kezdemenyezzen. Ha nem kezdemenyez akkor ennyit az erzelmekrol.
2015. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a fogamzásgátlóra gyanakszol neki irány a nőgyógyászat, és szólni a dokinak, hogy a libidóját tönkrevágta. Sajnos van ilyen és nem is ritka, simán lehet, hogy ez az oka.
2015. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlónak is sokan tapasztalják olyan hatását, hogy csökkenti a szexuális vágyat, és a pajzsmirigy alulműködés is libidó csökkenéssel járt.
2015. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát azért ott, ahol azt mondja, hogy 'ő nem olyan', az nem hiszem, hogy a fogamzásgátlótól van. Próbáltad már felizgatni (csókolgatni, simogatni) stb? Arra hogy reagál? Volt valami nagy változás az életében, amikor abbamaradtak ezek a dolgok? Esetleg sokat stresszel azóta? Amúgy nem kell fújolni a fogamzásgátlóra, okozhat libidócsökkenést, de nem törvényszerű. Nekem sem okozott, sőt. És még sok más nőt ismerek, akinél kb az ellenkezője lett igaz, szóval...
2015. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Okozhatja a fogamzásgátló, de akár a múlóban levő szerelem is.
2015. ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!