Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem újra kibékülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem újra kibékülni vele? Két hetet voltunk együtt.

Figyelt kérdés

Interneten ismertem meg egy srácot. Nagyon jól kijöttünk, tetszettem neki. 200 km-re lakik tőlem. Két hét beszégetés után eljött hozzám. Nagyon jól éreztük magunkat, megcsókolt, azt mondta, hogy komoly kapcsolatot szeretne, és a távolság egyenlőre nem probléma (nyártól amúgyis abba a városba fogok költözni, ahol ő él). A következő találkozót nem tudtuk összehozni, mert nagyon sok problémája volt a munkahelyén. Utána, hétvégére igérte, hogy jön. Szombaton. Péntek este annyit mondott, hogy talán el tud jönni, de nem garantálja. De ő szeretné. Én készültem arra a hétvégére, tortával és pezsgővel, a szülinapját akartam megünnepelni. Neki ez meglepetés lett volna. Amikor mondta, hogy még nem tudja biztosra mondani, hogy jön-e, és hogy beszélni sem tud most, mert dolga van, kicsit felhúzott. Megkértem, hogy viselkedjen felnőtt módjára, úgy tűnt, hogy csak szórakozik velem, igazából nem is akar jönni. Elmondtam, hogy azért vagyok ilyen feszült, mert csomó mindent szerveztem a hétvégére, és nem tudom már lemondani azokat. Nem válaszolt az sms-ekre, nem is hivott. Nem is jött. Szombaton irtam üzit, hogy ne haragudjon, tudom, hogy elfoglalt. Azt mondta, nyugodjak meg, nincs semmi probléma. De utána csak nem jelentkezett. És irtam bocsánatkérő üzeneteket. Azt mondta, az zavarta a leginkább, hogy nem értettem meg, hogy ő épp elfoglalt (persze, péntek délelőtt hivhatott volna, és elmondja hogy épp mik a tervei, mert csak délutántól dolgozott). Három napig nem jelentkezett. Ami alatt én azért még dobtam egy-egy üzit, hogy neharagudj, és elmondtam, miért viselkedtem igy. És hogy már bánom. Aztán negyedik nap irt, hogy próbáljak meg kevesebbet stresszelni, és koncentráljak a vizsgáimra. Erre én mondtam, hogy úgy érzem, szakit, és elmondtam, hogy jól érzetem magam vele, és vigyázzon magára. (akkor vártam, hogy már legyen valami..vagy szakitson, vagy ne, de ne legyen indiferens) Azt mondta, én is vigyázzak magamra.


Azóta én ráirtam párszor, néha válaszolt is. Utoljára elmondtam, hog szeretném, ha ismét kezdenénk beszélni, és megprobálnánk folytatni. Erre ő nem válaszolt. De látta :))


Mit tegyek? Tudom, hogy akkor este intenziven reagáltam, de ennyi miatt szakitson? Mit gondolhat rólam most? Megköszönte a tortát és mindent, azt mondta nagyon szép volt, szép gesztus. Hogy közeledjek feléje? Vagy ne közeledjek?


Köszönöm szépen a segitségeteket.

23L, 29F


2015. ápr. 10. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad. Ha igazán akarna többet, akkor keresne, nem találna ki mindig valami kifogást. A pasik így működnek.
2015. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :(
2015. ápr. 10. 10:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért futsz egy ilyen pasi után? Láthatóan nem kellesz neki. Hagyd a fenébe. És igen, igazad volt, mi az, hogy péntek este nem tudja megmondani, hogy másnap megy-e, vagy sem? Nehogy már az legyen a hétvégi programod, hogy őfelségét lesed-várod, hátha kegyeskedik meglátogatni téged. Te meg készülsz, meg szeretnéd lepni, ő meg úgy viselkedik, mint egy farok.


Találsz te ennél sokkal-sokkal jobbat is :)



26N

2015. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebből már nem lesz semmi,el lett bacarintva a sok bocsánatkérős üzenettel,nem hagytad nyugton egyszerűen :) Itt be is pánikolt hogy ennyire ráakaszkodtál,nem fog már jelentkezni.
2015. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A helyedben megírnám neki, hogy elegem lett ebből a szórakozásból, nem vagyok a játékbabája, akit előszed, amikor kedve van hozzá. A szívemet beletettem a dologba, készültem a találkozásra, vártam, ő meg csak szórakozik. Ennyi volt, a viszon'látásra

20/L

2015. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ami kimaradt: Ő rendőr. És a beszélgetéseink elején mondta, hogy bár szereti, amit csinál, nem nagyon bszél ismeretlen társaságban arról hogy mivel foglalkozik, mert van egy általános koncepció a rendőrökről. És hát én nem megirtam még akkor, péntek este, hogy a viselkedése egy tipikus rendőré?! :D

Ezért kértem bocsánatot többször is. Mert tényleg nem volt szép tőlem a rendörözés. (de igy utólag, lehet, hogy megérdemelte :)) ).


Köszi a válaszokat!

(De még senkivel nem érzetem magam ilyen jól)

2015. ápr. 10. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért jönne ide az, hogy rendőr? Teljesen lényegtelen, csak fontoskodni próbál. Ha igazán kellettél volna neki, akkor keres.
2015. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jesszus. Szinte ugyanez történt velem. Volt egy kis távolság köztünk, nem akkora mint nálatok, szóval egy-két óra alatt simán átmehettünk volna egymáshoz. Háromszor taliztunk, majd jött ugyanezekkel a szövegekkel mint te is írtad... aztán kereste a kifogásokat, hogy nem ér rá, sok a dolga stb. igen ő is rendőr volt, így mindig ráfoghatta, hogy rossz a beosztása, szolgálat után fáradt, szabadnapján is behívják blablabla. Aztán kezdtem látni, hogy nem akarja, de nem értem miért nem lehetett a szemembe mondani. Nincs abból semmi. Egyébként engem jól be is csapott

Hallgass az előttem válaszolókra. Ha igazán szeretne tőled valamit, akkor keresne, és hiába rendőr, van szabadnapja amin egész nap veled lehetne akár...Azért egy ilyen embernél ezerszer jobbat érdemelsz.. ha nem kellesz neki, az ő baja:)

20/L

2015. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!