Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy kicsit több időt töltök a párom barátaival, akkor egy kicsit jobban megkedvelem őket?

Figyelt kérdés

De annyira, hogy már kínzó érzés.

(Én vagyok a nő, és fiú barátairól beszélünk. Nem kell félreérteni, nem csalnám meg, nagyon szeretem a páromat, csak olyan furát érzek 2 barátjánál is, ha többet vagyunk velük)


2015. ápr. 10. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

És ez addig tart, amíg velük vagytok, vagy utána is benned van még ez az érzés? Voltak valaha fiú barátaid? Megkockáztatok egy indiszkrét kérdést is, amivel nem akarlak megbántani: vannak saját barátaid? Milyen a kötődésed más emberekhez? Egészséges a szociális életed?

Én azt tudom elképzelni, hogy nem igazán vagy hozzászokva ahhoz, hogy fiúkkal tölts időt baráti jelleggel, és emiatt vannak ilyen fura érzéseid.

2015. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Valóban nem voltak soha fiú barátaim, mindig olyan flört jellegű volt, ha szóba keveredtem ritkán velük.

Így nem is alakult ki baráti viszony senkivel.

Nem sok kapcsolatom volt egyébként, a párom előtt 2 kapcsolatom volt.

Ez a fura érzés, 1-2 nap után elmúlik, ha nem találkozom velük, de ha hosszasan együtt vagyunk, akár napokig, akár a párom nélkül, akkor olyan fura és többet kezdek érezni. De 1-2 nap és elmúlik, ha nem találkozunk utána.

2015. ápr. 10. 11:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként arra számítottam, hogy majd fikázós válaszok fognak jönni, de köszönöm kedves 1-es, azt hiszem, rátapintottál a lényegre, és próbálok ebből az irányból kiindulni!!! :)
2015. ápr. 10. 11:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg elakadhatott nálad valami a szocializáció körül. Szerintem amiatt van ez, hogy most először tudsz barátkozni így, és nagyon erős benned - mint minden emberben - a vágy, hogy tartozz valahova, valakikhez. Nem feltétlen párkapcsolati szempontból, hanem tágabb baráti környezetben is. Ez az erős vágy kapcsolja be valószínűleg a régebbi tapasztalatokkal (fiúkkal inkább flört, mint barátság) együtt ezt a "fellángolás-szerű" érzést.


Ne aggódd túl, viszont figyelj nagyon a kapcsolatotokra, hogy elsősorban ott találd meg a boldogságot, a kötődést stb. Jártam hasonló cipőben, és hidd el, ez "tanulható", vagyis ha figyelsz az érzéseidre, és tudatosan a pároddal építed a kapcsolatotokat, akkor a helyükre fognak kerülni a barátok is.

2015. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Úgy érzem, hasznos választ kaptam.

Már csak meg kell valósítanom és törekednem kell, hogy az érzéseim a helyéükre kerüljenek :)

2015. ápr. 10. 12:57
 6/6 A kérdező kommentje:
helyükre*
2015. ápr. 10. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!