Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire normális hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális hogy a férfi kezdeményez?

Figyelt kérdés
Mennyire normális egy kapcsolatban ha a férfi kezdeményez mindent? A csaj csak nagyon ritkán kezdeményez. (Szexualitásra és fizikai érintésekre gondoltam).

2015. ápr. 10. 13:30
 1/6 anonim válasza:
Hát a csaj vagy nem kívánja a párját,vagy magát a szexet nem kívánja már. De ez csak az én véleményem
2015. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semennyire! Kicsit hideg a holgy odalent!
2015. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szzerintem semennyire. én sokszor kezdeményezek a páromnál, mert nagyon szeretem. néha ne értem a nőket. N
2015. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök unalmas lenne ha mindig a pasi kezdeményezne. Egy nőnek legyen fantáziája, mert különben előbb utóbb a pasit hidegen fogja hagyni :)Szeretem persze ha egy pasi kezdeményez, de néha őt is meg lehet lepni :P
2015. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy nő nem kívánja annyira a férfit, vagy kevesebb a szexuális igénye, vagy csak annyira gátlásos, vagy nem szeret kezdeményezni. Ezt most így ennyiből eldönteni nem lehet.
2015. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván az kezdeményez, akinek nagyobb az étvágya. A férfiagyban 4x akkora helyet foglalnak el a fajfenntartási funkciók, így érthető, hogy szexuálisan jóval aktívabb a nőnél.
2015. ápr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!