Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom inkabb nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom inkabb nem akar nyaralni mint hogy dolgozbia kelljen?

Figyelt kérdés

A baratnom. 19eves. Nyari munkara szerettem volna kicsit kuldeni. Akar csak 2 hetre. Hogy szeddjen ossze. Kis penzt.

Par hete meg o mondogatta majd elmegy dolgozni es vesz maganak cuccokat.

Egy eve vagyunk egyutt en (20 eves) vagyok.


Mondom neki nem varhatja el h mindent en fizessek. Gyrosozas. Kajalasok. Kori. Allatker . Kirandulasok. Benzin stb.

Heti kb 6 napot van nalunk szoval mondhatjuk egyutt elunk.


Kijelentette h most erettsegizett vagy is fog es iden nem fog dolgozni.


Ennek nem orulok mert 10-20ezer is hatalmas segitseg lenne az apartman berlesebe. Vagy is ugy osszesegebe annyira gondoltam szalljon be. Dolgozzon es addna annyit(1het nyaralas balatonon azert ez nem sok a benzin tobb). De o kijelentette nem akar nyaralni steandolni se semmit. Ez normalis hozzaallas?



2015. ápr. 10. 16:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Mi az, hogy nyári munkára küldeni? Gondolom nem ő volt az aki erőltette ezeket a "kis" kiruccanásokat, így tehát teljesen természetes, hogy ezeket te fizetted.
2015. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Te is nagyon jól tudod, hogy nem normális hozzáállás. Már csak az a kérdés, hogy képes vagy-e szakítani, vagy inkább eltartod őt (amíg még bírod), mert ha még 19 évesen is ilyen hülye, nem valószínű, hogy megváltozik.
2015. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%

Mindenkinek másak a prioritásai. Ha ő inkább nem megy, csak ne kelljen dolgozni, akkor ez van.


Mellesleg mi van a szüleivel? A te szüleidnél laktok?

2015. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Durvan fogalmaztam.

O akart dolgozni meg par honapja. Hete tervezgette hogy majd. Nyaron dolgozik es de jo lesz lesz csomo penze.

Es add benzinbe stb.(el se varnam hogy benzinbe addjon, nem fogadnam el). Mondjuk eleg sokat furikazgatom.

Az a 10-15-20ezer nem olyan sok egy hetert, kaja, pia es. Minden koltseget belefoglalna ha megyunk valahova stb mindent. Olyan jelkepes osszegnek gondoltam.... Amugy is cipelem mindebhova. Aquawordtol kezdve kajalni stb sose kertem egy forintot se meg a lakberbe se

2015. ápr. 10. 16:53
 5/20 A kérdező kommentje:

Nalunk vagyunk igen. Rezsibe en beleadok.. Stb.


O is lehetne otthon nyugodtan csak inkabb itt van "szeret velem 'lenni' cimszoval. Es mivel en is vele nem kuldom haza csak azert heti egy napot meg is legyen otthon

2015. ápr. 10. 16:55
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért fizetsz te mindent? Ne csodálkozz ha semmit nem csinál ha te a segge alá tolod a dolgokat. Ne tedd, hamar megszokja hogy semmit nem kell tennie és mindent megkap. És közöld hogy mész nyaralni, ha ő is szeretne veled menni akkor menjen dolgozni, mert te nem tudod az egészet kifizetni neki. Ha nálatok van heti 6 napot ingyen, semmittevőként, akkor jól kihasznál téged, ennyi.
2015. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megszokta, hogy te veszel meg fizetsz neki mindent. Mondd meg neki, hogy nem vársz el sokat, de nem tudod örökre fizetni ezeket, mert nincs ennyi pénzed és szeretnéd, ha beleadna keveset. Ha továbbra is ellenkezik, akkor elgondolkodnék a kapcsolat folytatásán.


Én lány vagyok és csak 17 éves. Van egy barátom, akinek a családja nagyon rossz anyagi körülmények között él. Amíg nem kezdett el dolgozni, a zsebpénzemből fizettem minden kirándulást, kajálásokat, stb. De nem törődött bele és nem szokott hozzá, hanem amikor elkezdett dolgozni és sikerült már annyit összeszednie a diákmunkából, hogy maradjon is a számlák fizetése után, akkor elkezdtünk felesbe fizetni mindent, meg sokszor van hogy ő hív meg engem. Szerinte és szerintem is így a normális.


Szóval nem értem a barátnőd hozzáállását...

2015. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt ha még suliba jár, nem tud fizetni. Tudom, tudom, dolgozzon, de egyelőre legyen meg az érettségije.


Másrészt nem kell Aquaworld-be cipelni, meg etetni. Ha éhes lesz, hazamegy. Zárd el a pénzcsapot, és nézd, hogy milyen módon oldja meg ezeket. Ha elkezdi rágni a füled, hogy miért nem viszel ide-oda, megmondod, hogy nincs pénzed, egykorúak vagytok, közösen kell fizetnetek mindent.

2015. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Én nem értem, hol itt a probléma? Ha van pénzed, nem értem miért baj, hogy fizetsz ezt-azt egy általad szeretett embernek. Főleg, hogy mindketten jól érzitek magatokat.

A diákmunka amúgy is lehúzás. A férfiaknak általában a kemény, fizikai melók jutnak. Ha nem gond a pénz, akkor ne legyünk már ennyire szexisták. Végtére is nem a férfiak kezdték el leépíteni a nemi szerepeket.

2015. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Na beletrafáltam. Akkor így az utolsó két mondat értelmetlen :D
2015. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!