Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik házasságban élnek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házasságban élnek és sokat van otthon a férjük azokkal mennyit és mit és milyen gyakorisággal beszéltek?

Figyelt kérdés
Esetleg van olyan hogy fél napokat hozzátok sem szól a férjetek csak hogy pl kész van e az ebéd, vagy mit csinálsz?

2015. ápr. 10. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kizárt!
2015. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Attól függ. (legalábbis nálunk)

Mert elég sokat beszélünk, kedveskedünk, stb...

Viszont hétvégén amikor mindketten "szabadfogalkozás" jelleggel elvan mint a befőtt simán eltelik fél nap, hogy csak alapszinten beszélünk.

Én jellemzően xbox, vagy valami farigcsálásban vagyok, párom meg tableten játszik,főzöcskézik, vagy ha szabad a gép akkor ő xbox-ozik :D

Szóval általában elég sokat beszélünk, de a privát szféra is megvan. Jellemzően amúgy szombat a lustálkodós, bevásárlós, és aztán szabad fogalkozásos nap

2015. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi sem beszelgetun csak kb. kesz a kaja gyere ebedeljunk vagy vacsizzunk.Munkahalyi dolgairol sem beszel,a romantika is kohalt kettonk kozott .Probaltam mar nagyon sokszor beszelni errol a dologrol vale de nem valtozi es szerintem mar nem is nagyon torimagat hogy helyrehozuk ami megmaradt meg a kapcsolatunkbol a szornyu az hogy mar ugy erzem ez nem eleg nekem amit onyulyt de mar en sem akarok ezzel a dologal probalkozni sem javitan se semi... Elfaradtam es azt kel hogy mondja te is bele fogsz unni hogy nem torodik veled hogy minden mas fontosabb legyen az munka, net ,haver.
2015. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!