Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a szexpartnerem részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szexpartnerem részegen bevallotta, hogy szeret, megéri harcolni?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatban vagyunk. Azt mondta nem akar komolyat. Aztán egyik este részegen fölhívott, hogy szeret, többet akar, csak nem meri belátni magának egy csalódás miatt.
2015. ápr. 10. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek őszintébbek részegen mint józanon. Megéri:) bármi kérdésed van amit egy kívülálló Jobban tud írj Nyugodtan,és szívesen meghallgatlak:)
2015. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 To7ka ***** válasza:
100%

De ha Te is többet akarsz, harcolnál, akkor ez nem szexkapcsolat. Ez kihasználás... Ha képes lennél érte harcolni, de Ő megkap szexre, akkor ő mi a jó francért harcoljon? Mindent megkap amit akar, ha szereted még érzések is lesznek ott bőven, közben szabadság (gondolom nem otthon egyedül itta le magát, csinálhat amit akar, ismerkedhet, bulizhat..).


Ennél jobbat nem tudsz neki adni, pláne egy kapcsolatban. Szinte biztos vagyok benne, hogy nem Neked kell harcolnod érte (feltételezem Te vagy a lány), hanem meg kell vonni a kapcsolatotok kizárólag szexre épülő részét, és feltornázni az érzelmeket...


A szexkapcsolat arról szól, hogy egyikőtök se akar többet, nem arról, hogy mindketten, de az egyiknek jó ez is...

2015. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nehéz helyzet, sok bonyodalom van ebben.
2015. ápr. 10. 18:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek.
2015. ápr. 10. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is vallottam már be részegen,hogy beleszerettem a szexkapcsolatomba,de ettől függetlenül nem akarok vele hagyományos kapcsolatot. (Tiszta fejjel is szeretem és tudom, hogy Ő is szeret engem, de azt is tudom, hogy egy "normális" kapcsolat csak tönkretenne mindent)
2015. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a szexpartnerem a magam módján, meg tudom, h ő is engem a magamódján, de ez mind kevés ahhoz, hogy ebből egy kapcsolat legyen vagy bármi amire lehetne építeni.
2015. ápr. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!