Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, túlreagáltam?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt.

Szerdán közölte, hogy hétfőig nem tudunk találkozni mert beteg lesz végig.

Nekem már ez fura volt.

Úgy volt, hogy szombat egész nap pihen. Erre közli velem ma, hogy holnap otthon segít a KEMÉNY FIZIKAI MUNKÁKBAN az Apjának, ezért kiizzadja a betegséget és vasárnap találkozhatunk egy órára.

Mondtam erre neki, hogy nem az volt, hogy beteg ezért pihen? Mire közölte, hogy de, de közmunkára fogta az apja, viszont most beszélt vele, és mégse kell segíteni, így átjöhetek.

Már nem értettem az egészet, most meg könyörög, hogy menjek át, de közbe szenved, fáj a feje.

Azért akadtam ki, mertnekem ez oylan kamus történet, ő maga se tudja mit találjon ki.

Én tényleg kiborultam, ha rosszul van mondja azt, ha segítenie kell azt, de nem hiszem, hogy lázasan otthon halálra dolgoztatnák...ismerem a szüleit, nem olyanok.

Most meg mégse kell otthon dolgozni így már nem beteg és átmehetek?

Mondtam neki, hogy akkor hagyjuk a hétvégét majd találkozunk hétfőn, mostmeg ő van kiborulva, hogy hisztizem.

GYerekes vagy sem, megmondtam neki is, hogy az egyenes beszédet szeretem.


2015. ápr. 10. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanolyan gyerekes, vagy mint ő. Te menni szeretnél, ő meg kifogásokat csinál. Aztán miután úgy alakul, hogy mehetsz, onnantól kezdve ez már így neked nem tetszik és te gyártasz kifogásokat. Egykutya.
2015. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem gyerekesség szerintem amit a kérdező csinál..igaz nem ugrik egyből mint egy papucs, de szerintem ez így korrekt. Azt beszélték meg hogy hétfőn találkoznak, ezután a sok keveredés után ami a srác szájából elhangzott valószínű hogy én is a hétfőhöz ragaszkodnék, ahhoz tartanám magam, amit megbeszéltünk szerdán.
2015. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kamu szaga van a betegség dumának. Lehet, hogy a haverokkal lett volna programja, de lemondták, így már te is jó vagy, ha átmész... Persze, ilyen nagy hirtelen kigyógyult a "betegségből"..ugyan már.


Én sem mennék a helyedben.

2015. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg, hogy legyen veled őszinte és ne szórakozzon, mint egy kisfiú.
2015. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hazudott a párod. Veled nincs probléma
2015. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!