Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a (volt) barátomat, de elszúrtam az egész kapcsolatunkat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy hétig elhanyagoltam őt majd utána szakítottam vele amit rettenetesen megbántam.Nem tudom mi volt velem,egyedül akartam lenni,félre akartam vonulni kicsit,hirtelen rám jött ez az érzés és szinte eltűntem előle,nem vettem fel ha hívott és alig beszéltem vele.Iszonyatosan megbántam amit tettem,egész nap sírok,nem akarok tovább lépni semmiképp sem de úgy érzem neki már végleg elege lett belőlem. 1 éve vagyunk együtt és többször is szakítottunk már,legtöbbször az én hülyeségem miatt.Azt mondta már nem bízik bennem és nem érezné magát biztonságban a kapcsolatunkban. Nagyon szeretem,tiszta szívemből,mindent megtennék érte,hogy tudnék neki bizonyítani,hogy bízhat bennem és nem hagyom cserben többé? Nagyon össze vagyok törve,hogy így megbántottam :'(

17/L és 20/F


2015. ápr. 10. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

ha szereted akkor békén hagyod

22F

2015. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt szépen mondd el neki ugyanígy. Ha ezek után elutasít, felejtsd el, jobb lesz mindkettőtöknek.
2015. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted: hagyd békén őt örökre és felejtsd el, ez a srác többet érdemel egy hisztigépnél, aki úgy játszik más érzelmeivel mint hülyegyerek a kotonautomatával.
2015. ápr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett végül?
2015. ápr. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megbocsájtott :)
2015. júl. 20. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!