Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sértődékeny a párom vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértődékeny a párom vagy én fújom fel a dolgokat?

Figyelt kérdés
A párom gyakran megsértődik és felemlegeti az exemet. Legutóbbi vitánk alkalmával, megint felemlegette azt a srácot aki előtte volt, és azt hozta fel példának, hogy amikor taxival mentem hozzá akkor 2000 Ft-ot fizettem azért , hogy megdugjanak. Én meg erre azt mondtam, hogy ez egy nagyon hülye hasonlat és, hogy ilyet csak egy nem normális ember mond. Erre most besértődött, hogy én azt mondtam rá, hogy nem normális. Csak én fújtam fel a dolgot és voltam bunkó vagy ő? Szerintetek?
2015. ápr. 10. 22:16
 1/7 SweetLady ***** válasza:
100%
Te drágám...én ezt úgy kipaterolnám a fészkes fenébe magam mellől h ihaj:D
2015. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég szerényen fogalmaztál,én jóval durvábban kiosztottam volna.
2015. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Egyikőtök sem jobb vagy rosszabb a másiknál.
2015. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez roggyant. De tényleg.

Mi a fenéért tűröd el, hogy kvázi: lek...on?

2015. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 es !! Altalaban nem a prostik fizetnek a szexert, szoval nem ot kvazta le :D....csak mondon
2015. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jogos, de érted a lényeget :D
2015. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Párod nem normális. Dobd minél hamarabb...
2015. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!