Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy viszonzatlan szerelemben a másik félnek lenni?

Figyelt kérdés
Én még mindig csak a szerető fél voltam, milyen a szeretettnek, ha tud róla, hogy a másik szereti?
2015. ápr. 10. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem sokan úgy élik meg, hogy "ez a féreg idegesít".
2015. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ne úgy vedd, hogy komplett idegenek -.- Azt én nem veszem szerelemnek, amikor valaki epekedik a folyosó túloldalán levő lány után, akinek a nevét sem tudja. Ha például két barátról van szó, akik elég régóta ismerik egymást.
2015. ápr. 10. 22:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy nagyon rossz, feltéve, hogy van egy kis empatikus készséged, ugyanakkor viszont nyilván sokkal hamarabb túl tudod tenni magad rajta.

Nekem kicsit régebben egy osztálytársammal volt ez. Nagyon jókat beszélgettünk, de aztán egyszer egy barátnőm rákérdezett nála, hogy tetszem-e neki... Na, és innentől nem tudtam mást csinálni, mint kerülni, mert egyszerűen sajnáltam. Én képtelen lettem volna úgy gondolni rá, de neki sem akartam fájdalmat okozni, bár valószínűleg sikerült. :/

2015. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Harmadik: Köszönöm a választ

Elég hülye helyzet lehet, mert mindenképp fájdalmat okozol a másiknak.

2015. ápr. 10. 22:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz! Már lassan 5 éve hogy ez a helyzet, és ez is lesz életemben végig. Sajna a depresszió tönkre tesz fizikailag is. 19/F
2015. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En egy kiveteltol eltekintve mindig a szeretett fel voltam es vagyok, es baromi kellemetlen az egesz, mert kedvelem az illetot es baromira kedves vagyok vele, meghallgatom, megprobalom aterezni, meg eszeljuk, elfogadom.....es utana megint es megint elojon vele es en meg akkor sem tudok mast mondani csak, azt h ize...bocs...ne haragudj...sajnalom.
2015. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó érzés :) Természetesen csak akkor, ha semmilyen zaklatás nincs a másik fél részéről. Semmi rosszat nem éreztem, talán annyi változott,h figyeltem arra,h nehogy megbántsam (pl. ne pont neki ecseteljem,h épp ki tetszik). Nekem anno egy egyetemi csoporttársam, majd egy kollégám vallotta be,h szeret.
2015. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó: És nem zavart, hogy miattad szenved? Hidd el, attól, hogy nem beszélsz neki róla még tisztában van vele.

2015. ápr. 10. 23:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Rossz.

Az exemmel vagyunk így. Másfél éve vagyunk külön, de még mindig szerelmes. Nem találkozni, nem beszélni vele nem tudok bizonyos körülmények miatt. Ha kicsit kedvesebb vagyok vele, elkezd reménykedni. Ha rossz napom van és bunkóbb vagyok, megbántom ezzel. Pedig nem akarok fájdalmat okozni neki feleslegesen. Nagyon nehéz tartani a 3 lépés távolságot, de közben nem bántani.

2015. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyilván nem örültem a "kudarcuknak", de ezzel nincs mit tenni. Mindkétszer megmondtam,h én nem szeretnék tőlük többet. Ilyen helyzetben nem nagyon lehet mást tenni, mint normálisnak maradni. Természetesen sajnálatból nem randizok/járok senkivel.

Azt,h jó érzés a szeretett félnek lenni, úgy értem,h azért mégiscsak jót tesz az ember önbecsülésének, ha tudja,h odáig vannak érte, tetszik másoknak. Szerintem ez mindenkinek jól esik. Ha a legkisebb zaklatás is jelen van - pl. folyton érezteti,h szenved miattam - az már rendkívül bosszantó. Ilyen esetben biztos nem marad normális a viszony.

Nekem szerencsém volt, mindkét illető teljesen intelligensen elfogadta,h részemről nincs több.

2015. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!