Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kölcsönös vonzalmat érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezelbayraktar kérdése:

Kölcsönös vonzalmat érzek egyik nagyon jo barátom felesegevel. Voltatok mar hasonlo helyzetben? Es ha igen mit tettek? Megbantatok? Vagy azt h nem?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a lényeg hogy egy gyerekkori baratomról beszélek. Nagyon gyakran jarunk össze (közös nyaralások, vacsorák, stb... )

Es igazabol sosem volt koztunk semmi a felesegevel... De sokszor ereztem a nyomulast a reszerol.. De sokszor az en reszemrol is elofordult... Nem igazan szeretnem h veget erjen ez a baratsag... De nagyon ugy erzem ha tovabbra is ilyen joba leszunk.. Akkor olyan dolog fog tortenni ami nem igazan lessz jo... Es egyre jobban afelé hajlunk h történjen valami.. Undorító gerinctelen embernek ereznem magam ha barmit is tennek... De viszont naponta tobbszor is eszembe jutnak vele gondolatok... Remelem ertheto voltam... Ugyhogy most ilyen nagyon kellemetlenul erzem magam....


2015. ápr. 11. 03:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Te magad írod, hogy undorító gerinctelen embernek éreznéd magad, ha megtennéd. Akkor mi a kérdés?

Ja és az ilyen dolgok nem történnek meg csak "úgy", nehogy már a körülményekre fogd, hogy "jajaj félek hogy történni fog valami". Ez elhatározás kérdése, hogy megteszed, vagy nem.

2015. ápr. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ugy kezdtem h a reszemrol is van vonzodas... es komolyan mondom nagyon nehez megalni... Foleg ugy h tudod h a masik oldalrol is megvan... Tudom h nagyon megbannam... De amitol felek h magamon nem fogok tudni uralkodni...
2015. ápr. 11. 05:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Mérlegeld, hogy mi a fontosabb?

Engedni a kísértésnek és belemenni egy kétes kimenetelű - lehet csak egyszeri alkalomra szóló - szexbe, vagy a barátságotok?


Nem mellesleg, ha belementek, akkor köpj fel a levegőbe és utána állj alá nyugodtan, mert miféle barátság az ahol annyira sem tiszteled a barátod, hogy a legintimebb szférájától távol tartsd magad!?


Biztosan megéri?


Ha naponta többször is eszedbe jutnak vele a gondolatok, akkor menj vonulj fére ráncs rá párat és közben fantáziálj róla, de tartsd meg magadnak ezt a titkot is! Ez még belefér talán, de ennél többet ne tegyél!

2015. ápr. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem tortent mar ilyen. A no (lany) fantaziaja a dolog es ezt kivetitette ram. Egyszer feljott hozzam es bebujt az agyamba. En belementem a jatekba es ugy paplan alatt hogy ne latszodjek semmi megtortent a dolog, de azota sem ertem miert. Ez az o fantaziaja volt, nem az enyem. Az o parkapcsolati problemajat akarta mas olelesevel megoldani. En a mai napig szegyelem magam a baratom elott es valahol a lelkiismeretfurdalasom nagyon befolyasolja azt ahogy vele viselkedek. Szoval nem ajanlom hogy bedolj a szuggesztionak. Nekem nem jott ossze jol.
2015. ápr. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. Persze, add elő te is hogy szegény szerencsétlen áldozat vagy, akit meghipnotizált a másik fél. Miért nem rúgtad ki az ágyadból?
2015. ápr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem voltam hasonló helyzetben és ha hasonló helyzetben lennék, én távol tartanám magam a barátom feleségétől.


Az a minimum, hogy ellenállsz a kísértésnek és nem teszel semmit, ami házasságtörés. + olyat, amiről tudod, hogy a barátodnak rosszul esne.

Több ezer éves bibliai parancsolat is van erre a helyzetre: "Ne kívánd felebarátod feleségét", "Ne paráználkodj"

Hát még akkor, ha nem felebarát, hanem teljes értékű barát.


Azért az a nő se semmi, hogy a férje barátjára nyomul. Érdekes, hogy a férj, aki a barátod, ezt hogyhogy nem érzékeli... De ez mellékes.


Szerintem legyen egy annyi erkölcsi minimum a mai emberben, hogy másnak a feleségével ne (nemhogy egy barát feleségével). Nem tudom milyen intelligencia és erkölcsi szinten van ez a kedves feleség, de függetlenül attól, hogy ő mit akar, nagyon helytelen lenne ebbe belemenned

2015. ápr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.Nálam is volt olyan hogy 1évig izzott köztünk a levegő,semmi nem történt,mert egy társaságban voltunk mindkettőnknek volt kapcsolata.Aztán egyszer csak nem bírtuk tovább,megtörtént.Az én részemről csalódás volt az egész,túlságosan beidealizáltam az embert,a szex se olyan volt mint amiről ábrándoztam,elszállt a varázs,utána már csak kerültük egymást,meg is romlott a barátság.Nem derült ki,mert el is költöztem onnan.Nálad viszont nagy esélye van hogy egyszer kiderül,és akkor nagyon fogod bánni.Inkább csökkentsd a vele való találkozásokat,neked lesz jobb.
2015. ápr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ha ennyire kivanod akkor ha nem fekszel le vele meg rosszabb lesz, mert az ilyen dolgok nem mulnak el csak ugy.Egyre jobban jon az idealizalas, a vegen mar valami szerelmet is bele fogsz kepzelni es evekig eltarthat egy ilyen vonzalom, ami kvazi a semmire epult.


Ha ennyire kivanod akkor fekudj le vele egyszer es utana mindketten melyen hallgassatok a tortentekrol. Nem te leszel az elso es nem is az utolso aki ilyet tesz a vilagtortenelemben es persze lehet moralizalni, de amikor ket ember ezen a szinten kivanja egymast akkor felesleges.

2015. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat..

Ferje azert nem néz rosszszemmel semmire akar csak az en felesegem.. Mert annyira jo a viszony evekota... Es senki sem gondolna rosszra azert mert mondjuk az olembe ul vagy ilyesmi...

De igazabol mar a gondolattol mocsoknak erzem magam h ilyeneken jar az eszem... Nem alszenteskedni akarok... Csak van h tenyleg fel izzik a levego... De szerintem is az a legjobb ha nagyon tavol tartom magam...

2015. ápr. 11. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!