Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha az összeköltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha az összeköltözés gondolatától ott van bennem a félsz?

Figyelt kérdés
Párommal azon gondolkodunk két hónap után, hogy összeköltözünk. Most aludtam rá egyet, amikor erre, az egyik pillanatban örülök neki, szeretném, de a másikban pedig ott van a félsz. Elképzelhető, hogy a változás, ami picit megrémít? Mert ugye ha összeköltözünk, minden más lesz az otthoni élethez képest. Vagy nem vagyok erre még felkészülve?

2015. ápr. 11. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha osszekoltoztok akkor kiderul minden rolatok. Minden! Felhetsz is. :D Foleg ha vannak rejtegetni valoid, kis dolgok amiket eddig nem tudott rolad a parod.
2015. ápr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez oda-vissza igaz, lakva ismeri ki az ember a másikat. Én azt előre bocsájtottam neki, hogy van egy stílusom, egy természetem. De nem vagyok kezelhetetlen.
2015. ápr. 11. 07:58
 3/6 anonim ***** válasza:

persze hogy normális, ez egy új helyzet és ki tudja hogy fog elsülni

tejesen megismeritek a másikat, minden apró hülye szokásával együtt

meg aztán 2 hónap nem sok idő

de ez jól is alakulhat, lehet csak jobban megszeretitek egymást és közelebb kerültök a másikhoz

2015. ápr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi is most vagyunk összeköltözés előtt, ugyan így érzek, mint te, ez szerintem normális :)
2015. ápr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: Ti mennyi ideje vagytok együtt?
2015. ápr. 11. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi már majdnem 2 és fél éve. 4-es voltam.
2015. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!