Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy srácot, akivel elég jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srácot, akivel elég jóban vagyok, véletlen letiltottam, aztán érdekesen viselkedett?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogyan, de a lényeg, hogy letiltottam. Aztán fél napra elmentem, mire hazaértem, tiszta káosz volt, kaptam tőle egy másik embertől üzeneteket, hogy ne haragudjak, bocsássak meg, nem tudja, mi rosszat mondott, sokat jelentek neki... Ezt megírta a barátnőmnek is, sőt még a testvéremet is felkereste... Ezt miért csinálta? Visszaoldottam, és megérkeztek az üzenetei... Küldött vagy huszat, hogy nem biztos, hogy kibírná már nélkülem... Elég durva volt. Szerintetek ez mit jelent?
2015. ápr. 11. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes beled
2015. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy szerelmes beléd, vagy nagyon sokat jelentesz neki mint barát. Valószínű, hogy az előző. Én a helyedben rákérdeznék hogy mit érez irántad.
2015. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!