Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan volt képes ezt tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan volt képes ezt tenni?

Figyelt kérdés

4,5 éves kapcsolatom ment tönkre! Nem mondom, hogy ártatlan vagyok, mert nem vagyok az, valahol én is hibás vagyok. DE ő követte el a legnagyobb szemétséget, amit csak egy szemétláda követhet el. Mindenemet odaadtam neki, felálldoztam a gyerekem életét érte és amikor évekkel később "akartunk" gyereket, kiderült, hogy soha többé nem lehet (ő ennek nagyon örült, azt monja nem vagyok kitartó, holott elviseltem minden hülyeségét és háttérbe vonultam, hogy neki jó legyen, cserébe havi 4-6 sexet kaptam, SEMMI TÖBBET! A mai napon kiderült, hogy hónapok óta megcsal. Ott rugott belém ezek után, ahol nem szégyelte. Még neki állt feljebb, hogy nem vagyok tökéletes, mert mintha ő az lenne! Egy rongy voltam neki, nem több és most hogy mindenem elvette és tönkre tette az életemet, már nem kellek neki. Úgy döntöttem elhagyom!!!


Érdekelne a véleményetek!


2015. ápr. 11. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4 éves késésben vagy.
2015. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért is?
2015. ápr. 11. 10:50
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha gondolod, nekem privátban kipanaszkodhatod magad
2015. ápr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez durva. Nem tudom, mit lehetne erre írni. Durva.
2015. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Sohasem lesz a régi a megcsalás miatt sem.
2015. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az első azért írja ezt, mert már rég ott kellett volna hagynod. És egyetértek vele. Hajítsd ki a francba és lépj tovább, nincs ezen mit gondolkozni.
2015. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 veteran1978 ***** válasza:
Megkérdezhetem mit jelentenek ezek a szavaid:"Mindenemet odaadtam neki, felálldoztam a gyerekem életét érte és amikor évekkel később "akartunk" gyereket, kiderült, hogy soha többé nem lehet"???
2015. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Őszinte vélemény? Nem tudlak sajnálni. Mindenki a maga sorsának a kovácsa, a saját életedért te vagy a felelős. Ha te képes voltál áldozatokat hozni egy arra nem érdemes ember kedvéért, akkor viseld el a következményeket. És ne, ne őt hibáztasd, te voltál a hülye, te döntöttél úgy ahogy.
2015. ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Értsd szó szerint!

Az hogy mindenemet odaadtam neki pedig azt jelenti, hogy odaadtam neki az időmet, pénzemet, támogatásomat, a szerelmemet-szeretetemet. Úgy látszik ez is kevés volt!

2015. ápr. 11. 11:16
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen én döntöttem így, mert azt gondoltam, hogy ő is annyira szeret, ahogy a levelében írta, mint ahogyan én, de tévedtem.
2015. ápr. 11. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!